wtorek 20 sierpnia 2019

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

KONKURS: Rozdajemy bilety na Akcent! Wygraj i posłuchaj Zenka Martyniuka

KONKURS: Rozdajemy bilety na Akcent! Wygraj i posłuchaj Zenka Martyniuka
 

Wielkimi krokami zbliża się 20 października – data koncertu, na który czekają wszyscy fani disco-polo z Turku, powiatu i okolic. Portal Turek.net.pl ma dla Was dwie podwójne wejściówki na występ mega gwiazdy muzyki tanecznej – zespołu Akcent.

Chcesz bawić się z Akcentem w Turku? Weź udział w naszej zabawie. Co zrobić, aby stać się właścicielem któregoś z podwójnych biletów? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Za co kocham Zenka Martyniuka? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy przesyłać do 5 października na adres redakcja@turek.net.pl, w tytule wiadomości wpisując hasło „Akcent”. Wybierzemy dwie najciekawsze, najzabawniejsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Przypominamy - bilety na koncert grupy Akcent można można nabyć w MDK w Turku i na stronie kupbilecik.pl. w cenie 55 zł.

Grupa Akcent istnieje od 1989 roku i mimo upływu tylu lat wciąż zdobywa sympatię coraz to nowych odbiorców. Dowodem na to są miliony wyświetleń klipów na YouTube oraz deszcz nagród, jak spadł na muzyków na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Któż nie zna takich przebojów, jak „Przez Twe Oczy Zielone”, „Przekorny los”, ,,Kochana wierzę w miłość”, „Życie to są chwile” , „Królowa nocy” itd.

AW

KONKURS: Rozdajemy bilety na Akcent! Wygraj i posłuchaj Zenka Martyniuka

Podobne artykuły

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o...

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o puchar...

z dzisiaj
Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki...

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego...

z dzisiaj
Zwycięstwo drużyny TUR 1921 Turek z Tulisią...

Zwycięstwo drużyny TUR 1921 Turek z Tulisią...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama