czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Listy do redakcji: Zalania ulic powiatowych

Listy do redakcji: Zalania ulic powiatowych
 

Drodzy Turkowianie, niestety Powiat Turecki jako zarządca dróg powiatowych, m.in. ulic Milewskiego, Dworcowej i Piłsudskiego, nadal nie wywiązuje się ze swojego obowiązku, polegającego na zapłacie za usługi odprowadzania wód opadowych lub roztopowych ze swoich ulic, świadczone przez PGKiM.

Niedawne opady pokazały, do czego doprowadziło niefrasobliwe podejście Powiatu Tureckiego do tego tematu. Niżej umieszczone zdjęcia przedstawiają zalaną ulicę Milewskiego w rejonie ronda im. A. Baszkowskiego oraz w pobliżu Zespołu Szkół Technicznych.

reklama

Mieszkańców Turku, będących właścicielami nieruchomości leżących wzdłuż ulic powiatowych informujemy, że Przedsiębiorstwo przystępuje do odcięcia kolejnych ulic.

Przedsiębiorstwo od dostępu do kanalizacji deszczowej nie odłączyło mieszkańców, ale tylko nie wywiązujący się ze swoich obowiązków Powiat Turecki. Dotąd odłączona została tylko ul. Milewskiego. Jeśli Powiat Turecki nadal nie będzie płacił za odprowadzanie wód opadowych lub roztopowych ze swoich ulic tak jak inni odbiorcy usług, wkrótce zmuszeni będziemy odłączyć od sieci kanalizacji deszczowej kolejne ulice powiatowe. Nie będziemy ponosili kosztów za Powiat Turecki, ani nie będziemy innych odbiorców obciążać kosztami usług świadczonych przez PGKiM na rzecz Powiatu Tureckiego.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. w Turku
materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Poseł Bartosik powinien...

Listy do redakcji: Poseł Bartosik powinien...

27 wrz.
List otwarty do posła Ryszarda Bartosika w...

List otwarty do posła Ryszarda Bartosika w sprawie...

24 wrz.
Już po remoncie. Delegacja samorządowców...

Już po remoncie. Delegacja samorządowców powiatowych...

21 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama