poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Rewitalizacja Turku: Przyjdź na spacery badawcze

Rewitalizacja Turku: Przyjdź na spacery badawcze - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Chcesz mieć wpływ na opracowywany Program Rewitalizacji Turku? Pomóż w tworzeniu dokumentu, wciel się w rolę przewodnika wskazującego miejsca, w których widoczne są zarówno pozytywne, jak i negatywne zjawiska społeczne zachodzące w naszym mieście.

W związku z pracami nad Programem Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Turek na lata 2016-2023 zapraszamy Państwa do udziału w spacerach badawczych. Spacery w podobszarze centralnym odbędą się w dniu 13 marca 2017 o godzinie 10:00 oraz w dniu 15 marca 2017 o godzinie 16:00. Spotykamy się przy fontannie miejskiej na Placu Wojska Polskiego.

reklama

Spacery w podobszarze osiedla awaryjnego odbędą się w dniu 13 marca 2017 o godzinie 16:00 – spotykamy się przy sklepie spożywczym przy ul. Górniczej oraz w dniu 14 marca 2017 o godzinie 10:00 – spotykamy się przy Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Jedwabniczej 4.

Podczas spaceru będą Państwo mogli przedstawić nam w przestrzeni problemy danego obszaru oraz możliwe sposoby rozwiązań. Wykorzystanie tej metody pozwala na dostrzeżenie często nieoczywistych i umykających uwadze decydentów potrzeb oraz problemów, które wymagają rozwiązania.

Program Rewitalizacji jest dokumentem dotyczącym wieloletnich działań w sferach: społecznej, gospodarczej, przestrzenno-funkcjonalnej, technicznej i środowiskowej. Mają one umożliwić wyprowadzenie ze stanu kryzysowego wyznaczonych obszarów problemowych oraz stworzenie warunków do ich zrównoważonego rozwoju.

Bardzo zależy nam, aby Program Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Turek na lata 2016-2023jak najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom i wymaganiom, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo wziąć udział w spacerach.

Więcej informacji i terminy spotkań znajdą Państwo na:www.rewitalizacjaturku.pl oraz uzyskają telefonicznie w Zespole ds. Rewitalizacji Miasta pod numerami telefonów 63 289 61 41, 63 289 61 43, 63 289 61 07 lub mailowo, pisząc na adres e-mail: rewitalizacja@miastoturek.pl.

źródło: miastoturek.pl

Podobne artykuły

Park Miejski to istna dżungla. Zarośnięty i...

Park Miejski to istna dżungla. Zarośnięty i...

19 czerw.
Władze miasta wizytowały na terenie dużego...

Władze miasta wizytowały na terenie dużego parku w...

4 czerw.
Odnowią duży park za 19 mln. Będzie także...

Odnowią duży park za 19 mln. Będzie także amfiteatr!

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama