wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rewitalizacja Turku: Przyjdź na spacery badawcze

Rewitalizacja Turku: Przyjdź na spacery badawcze - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Chcesz mieć wpływ na opracowywany Program Rewitalizacji Turku? Pomóż w tworzeniu dokumentu, wciel się w rolę przewodnika wskazującego miejsca, w których widoczne są zarówno pozytywne, jak i negatywne zjawiska społeczne zachodzące w naszym mieście.

W związku z pracami nad Programem Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Turek na lata 2016-2023 zapraszamy Państwa do udziału w spacerach badawczych. Spacery w podobszarze centralnym odbędą się w dniu 13 marca 2017 o godzinie 10:00 oraz w dniu 15 marca 2017 o godzinie 16:00. Spotykamy się przy fontannie miejskiej na Placu Wojska Polskiego.

reklama

Spacery w podobszarze osiedla awaryjnego odbędą się w dniu 13 marca 2017 o godzinie 16:00 – spotykamy się przy sklepie spożywczym przy ul. Górniczej oraz w dniu 14 marca 2017 o godzinie 10:00 – spotykamy się przy Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Jedwabniczej 4.

Podczas spaceru będą Państwo mogli przedstawić nam w przestrzeni problemy danego obszaru oraz możliwe sposoby rozwiązań. Wykorzystanie tej metody pozwala na dostrzeżenie często nieoczywistych i umykających uwadze decydentów potrzeb oraz problemów, które wymagają rozwiązania.

Program Rewitalizacji jest dokumentem dotyczącym wieloletnich działań w sferach: społecznej, gospodarczej, przestrzenno-funkcjonalnej, technicznej i środowiskowej. Mają one umożliwić wyprowadzenie ze stanu kryzysowego wyznaczonych obszarów problemowych oraz stworzenie warunków do ich zrównoważonego rozwoju.

Bardzo zależy nam, aby Program Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Turek na lata 2016-2023jak najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom i wymaganiom, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo wziąć udział w spacerach.

Więcej informacji i terminy spotkań znajdą Państwo na:www.rewitalizacjaturku.pl oraz uzyskają telefonicznie w Zespole ds. Rewitalizacji Miasta pod numerami telefonów 63 289 61 41, 63 289 61 43, 63 289 61 07 lub mailowo, pisząc na adres e-mail: rewitalizacja@miastoturek.pl.

źródło: miastoturek.pl

Podobne artykuły

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w...

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w błocie...

29 lip.
Stare fabryki i zakłady dostają nowe życie -...

Stare fabryki i zakłady dostają nowe życie - nowy...

7 czerw.
Lasery, bajery... Sylwester w rynku po rocznej...

Lasery, bajery... Sylwester w rynku po rocznej przerwie

1 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama