piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Poznaj "Muzykę Korzeni Europy"

Poznaj
 

Turkowskie Towarzystwo Chóralne, Parafia NSPJ i SP nr 1 w Turku zapraszają na uroczysty koncert „Z miłością pieśń wszelką wszystkim śpiewajmy”, który odbędzie się w dniu 22 października.

Wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach XIX Przeglądu Chórów ''Muzyka Korzeni Europy'' Turek 2017. Niedzielny koncert rozpocznie się o godz. 15:00. W kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wystąpią członkowie Chóru Nauczycielskiego z Turku, Chóru działającego przy Parafii św. Barbary w Turku, Chóru Parafialnego Virtus Dei z Lichenia, Chóru Męskiego Lutnia z Warty, a także Chóru Farnego Lutnia z Koła.

reklama

Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Miejską Turek.

Poznaj

Podobne artykuły

Wideo: Procesja Bożego Ciała w Parafii NSPJ w...

Wideo: Procesja Bożego Ciała w Parafii NSPJ w słońcu...

31 maj.
Chóralny śpiew rozbrzmiał w murach kościoła NSPJ

Chóralny śpiew rozbrzmiał w murach kościoła NSPJ

22-10-2017
Koncert Poznańskich Słowików już w niedzielę

Koncert Poznańskich Słowików już w niedzielę

12-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama