Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

To właśnie oni mają plan na biznesplan!
 

Popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz promowanie Powiatu Tureckiego jako miejsca przyjaznego biznesowi – oto główne cele, które przyświecały XIII edycji konkursu „Mam PLAN na BIZNESPLAN” organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą. To właśnie dziś podczas uroczystego finału wyłoniony został zwycięzca, którym została Martyna Kolańska z  I LO w Turku.

Ośmioro finalistów, osiem różnych pomysłów – każdy z prezentujących przedstawił inny, oryginalny biznesplan, skierowany do rozmaitych grup ludzi o odmiennych preferencjach. Dom seniora, szkoła tresury psów, wrotkarnia, DJ wodzirej, sukcesja w doradztwie, strzelnica, studio tańca czy nawet usługa prania i prasowania koszul - jak stwierdził sam Prezes TIG, Marek Sawicki, tegoroczne biznesplany były oryginalne, a jednocześnie praktyczne i dostosowane do potrzeb oraz zainteresowań lokalnej społeczności.

reklama

Profesjonalne jury wyłoniło trzech najlepszych uczestników: III miejsce zajął Kacper Czupryński z I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, który zaprezentował usługi DJ’a, wodzireja i animatora, II miejsce zaś powędrowało do Zuzanny Łyskanowskiej z Zespołu Szkół Technicznych w Turku, pomysłodawczyni Studia tańca „NO LIMITS”.  Jak już zostało wcześniej wspomniane, najlepszy biznesplan według oceniających należał do Martyny Kolańskiej, która przedstawiła swój pomysł na powstanie w Turku wyjątkowego Domu Seniora. Pozostali finaliści także zostali wyróżnieni poprzez otrzymanie cennych nagród, bowiem biznesplany były na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Prezentacje oceniane zostały pod kątem innowacyjności pomysłu, realności założeń marketingowych i finansowych przedsiębiorstwa oraz trwałości przedsiębiorstwa. Obserwując wystąpienia możemy śmiało stwierdzić, że każdy biznesplan przygotowany był z pełną starannością, zaangażowaniem i kreatywnością - wszystkim finalistom gratulujemy świetnych prac i profesjonalnych wystąpień!

JM

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Podobne artykuły

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat...

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat historii,...

1 wrz.
Trzymamy dobry kurs. Znamy wyniki matur 2022

Trzymamy dobry kurs. Znamy wyniki matur 2022

5 lip.
W powiecie ze sobą walczyli, w Koninie innych...

W powiecie ze sobą walczyli, w Koninie innych...

19 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama