czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

To właśnie oni mają plan na biznesplan!
 

Popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz promowanie Powiatu Tureckiego jako miejsca przyjaznego biznesowi – oto główne cele, które przyświecały XIII edycji konkursu „Mam PLAN na BIZNESPLAN” organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą. To właśnie dziś podczas uroczystego finału wyłoniony został zwycięzca, którym została Martyna Kolańska z  I LO w Turku.

Ośmioro finalistów, osiem różnych pomysłów – każdy z prezentujących przedstawił inny, oryginalny biznesplan, skierowany do rozmaitych grup ludzi o odmiennych preferencjach. Dom seniora, szkoła tresury psów, wrotkarnia, DJ wodzirej, sukcesja w doradztwie, strzelnica, studio tańca czy nawet usługa prania i prasowania koszul - jak stwierdził sam Prezes TIG, Marek Sawicki, tegoroczne biznesplany były oryginalne, a jednocześnie praktyczne i dostosowane do potrzeb oraz zainteresowań lokalnej społeczności.

reklama

Profesjonalne jury wyłoniło trzech najlepszych uczestników: III miejsce zajął Kacper Czupryński z I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, który zaprezentował usługi DJ’a, wodzireja i animatora, II miejsce zaś powędrowało do Zuzanny Łyskanowskiej z Zespołu Szkół Technicznych w Turku, pomysłodawczyni Studia tańca „NO LIMITS”.  Jak już zostało wcześniej wspomniane, najlepszy biznesplan według oceniających należał do Martyny Kolańskiej, która przedstawiła swój pomysł na powstanie w Turku wyjątkowego Domu Seniora. Pozostali finaliści także zostali wyróżnieni poprzez otrzymanie cennych nagród, bowiem biznesplany były na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Prezentacje oceniane zostały pod kątem innowacyjności pomysłu, realności założeń marketingowych i finansowych przedsiębiorstwa oraz trwałości przedsiębiorstwa. Obserwując wystąpienia możemy śmiało stwierdzić, że każdy biznesplan przygotowany był z pełną starannością, zaangażowaniem i kreatywnością - wszystkim finalistom gratulujemy świetnych prac i profesjonalnych wystąpień!

JM

Podobne artykuły

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

11 sierp.
Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.
Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama