piątek 14 maja 2021

Bonifacego, Julity, Macieja

12°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Koncept Beautiful Inside otwiera Showroom w Turku. Profesjonalne wnętrza dla Ciebie!

Koncept Beautiful Inside otwiera Showroom w Turku. Profesjonalne wnętrza dla Ciebie!
 

Profesjonalne projektowanie wnętrz na wyciągnięcie ręki? Tak dzięki firmie Koncept - Beautiful Inside, która już w lutym otwiera swój nowy Showroom w Turku. Chcesz zrealizować wizję wymarzonego domu, kompleksowo zaprojektować wnętrze gabinetu lub lokalu? Oferta Koncept - Beautiful Inside jest dla Ciebie!

Koncept - Beautiful Inside to zespół kreatywnych i cenionych projektantów wnętrz posiadających bogate doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych i publicznych. Nie straszny im projekt dla najbardziej wymagającego klienta!

reklama

Pełen profesjonalizm, precyzja i zaangażowanie w stosunku do działania na rzecz każdego klienta – a to wszystko przy udziale czterech czynników. Koncept - Beautiful Inside wyróżnia pasja (projektowanie wnętrz to dla nich zdecydowanie coś więcej, niż praca), dopasowanie (indywidualne podejście do klienta gwarantowane!), współpraca (każdy projekt współtworzymy razem z całym zespołem, aby znaleźć najlepsze rozwiązania w każdej sytuacji) oraz zaangażowanie (dla zespołu Koncept każdy projekt jest tak samo ważny, bez względu na to, czy to jedne pomieszczenie, czy cały dom). To nie wszystko!

Przykładowe realizacje

Projektanci z Koncept - Beautiful Inside mają za sobą udział w licznych programach, targach i wystawach, dzięki czemu wciąż rozwijają swoje umiejętności, a co za tym idzie – poszerzają ofertę podążając za aktualnymi trendami.

reklama

Warto zaznaczyć, że zespół posiada sklep w Koninie z wyposażeniem wnętrz oraz już w lutym otwiera swój oddział w Turku wraz z Showroomem przy ulicy Macieja Rataja 2. Zespół zapewnia, iż będzie to miejsce pełne inspiracji oraz niepowtarzalnych materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych, dlatego nie możecie przegapić otwarcia!

W ofercie firmy oprócz projektowania jest także sklep z niepowtarzalnymi tapetami, listwami dekoracyjnymi, oświetleniem, nowatorskimi wzorami podłóg oraz wieloma innymi wyjątkowymi materiałami.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta skierowana jest nawet do najbardziej wymagających klientów. Firma oferuje szeroki zakres swoich usług: projekt „Pod Klucz”, projekt kompleksowy, a także projekt „On-Line” (biuro swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami - jeśli posiadamy dostęp do internetu oraz umiejętność posługiwania się miarą, możemy otrzymać projekt przebywając w najdalszych zakątkach świata).

Przykładowe realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zespołu Koncept na stronie internetowej, czy stronie na Facebooku: www.facebook.com/konceptbeautifulinside . Galerię przykładowych realizacji i projektów możemy obejrzeć na firmowej stronie pod adresem: www.konceptkonin.pl do czego zachęcamy, ponieważ jest na co patrzeć - szczególnie ze względu na kreatywność i różnorodność działań. Projektanci wnętrz zachęcają do zadawania pytań i ogólnego kontaktu: poprzez odwiedzenie biura, wiadomość na Facebooku, formularz na stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z przedstawicielami. A wszystko po to, by nasze wnętrza były jeszcze piękniejsze!

Podobne artykuły

Jakie lustro najlepiej będzie prezentować się w...

Jakie lustro najlepiej będzie prezentować się w...

25 mrz.
Jak urządzić małą łazienkę w bloku bez okna?

Jak urządzić małą łazienkę w bloku bez okna?

25 mrz.
Dom o jakim marzysz! Prawdziwy As dobrze...

Dom o jakim marzysz! Prawdziwy As dobrze...

18-05-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama