piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kino Tur wznawia działalność. Przed nami dwa weekendy z polskimi filmami

Kino Tur wznawia działalność. Przed nami dwa weekendy z polskimi filmami
 

Od 12 lutego po wielu miesiącach zamknięcia z powodu rządowych obostrzeń swoją działalność wznawia kino w Turku. Przygotowany repertuar na najbliższe dwa weekendy wygląda skromnie. Jak informuje dyrektor MDK Paweł Siwiński jest to spowodowane skromną ofertą u dystrybutorów filmów. Ponadto z uwagi na ograniczenia w ilości widzów, których ilość nie może przekroczyć 50% widowni na każdy z weekendów przewidziano projekcję jednego film dwa razy dziennie. A co zobaczymy w kinie Tur jeszcze w lutym?

W najbliższy weekend kino Tur zaprasza na dramat o kulisach największej afery finansowej III RP, której dramatyczne konsekwencje odczuwa do dziś ponad 750 000 polskich rodzin. Film "Banksterzy" przypomni zarówno o międzynarodowych mechanizmach, które doprowadziły do wprowadzenia toksycznych pożyczek we frankach, jak również drobiazgowo zaplanowanych manipulacjach banków, zachęcających klientów do korzystania ze szkodliwych usług. Emisja od 19 lutego do 22 w godzinach 17.00 oraz 19.00.

reklama

W ostatni weekend lutego kino zaprasza na kolejną polską produkcję czyli dramat historyczno-religijny “Czyściec”. To film, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania, dotyczące życia po śmierci oraz tego, czy możemy mieć na nie wpływ. Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i bł. Ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat. Emisja od 26 lutego do 1 marca w godzinach 17.00 oraz 19.00.

Zwiastuny obu filmów znajdziecie w dziale Repertuar Kina

Podobne artykuły

Zasiądź ostatni raz w czerwonym fotelu. 3...

Zasiądź ostatni raz w czerwonym fotelu. 3 premiery...

28 maj.
Wyłoniono wykonawcę remontu kina. Zakończenie...

Wyłoniono wykonawcę remontu kina. Zakończenie prac...

20 maj.
Nowe fotele w kinie Tur jeszcze w tym roku

Nowe fotele w kinie Tur jeszcze w tym roku

1 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama