piątek 30 lipca 2021

Julity, Ludmiły, Zdobysława

26°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi z klubem HDK PCK im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi z klubem HDK PCK  im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
 

Kolejna udana akcja poboru krwi w Miejskim Domu Kultury. W zorganizowanym poborze krwi przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oraz Zarząd Środowiskowego Klubu HDK - PCK przy parafii św. Barbary, dopisała frekwencja a efekt jest godny pochwały.

Na apel organizatorów na środową akcję poboru krwi w MDK 26 maja br. zgłosiło się wielu chętnych turkowian. Krew oddało 59 krwiodawców, co w efekcie przełożyło się na ponad 26 litrów oddanej krwi. Zapasy krwi w RCKiK w Kaliszu są na alarmowo niskim poziomie, najniższym wśród tego typu jednostek w całym kraju. Tym bardziej środowa akcja była bardzo potrzebna, a efekt jest godny pochwały.

reklama

Kolejny pobór krwi w MDK za dwa tygodnie a wcześniej bo już we wtorek 1 czerwca w Hostelu Barbórka na wielką akcję poboru krwi zaprasza Klub SHDK RP Górnik. Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji i oddawania tego najcenniejszego leku jakim jest krew.

Podobne artykuły

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru...

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru krwi...

19 lip.
Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór...

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi...

8 lip.
Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew ratuje...

Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew ratuje życie VI...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama