piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Pokaż siłę mięśni, wygraj pieniądze

Pokaż siłę mięśni, wygraj pieniądze - Źródło: sxc.hu / RRRuslan
Źródło: sxc.hu / RRRuslan 

Posiadasz niesamowitą krzepę dzięki siłowni lub pracy fizycznej? Chcesz udowodnić rodzinie, znajomym i atrakcyjnej sąsiadce, że niczym Pudzian "tanio skóry nie sprzedajesz"? Nadarza się ku temu doskonała okazja, gdyż Piknik Rodzinny "COOLTUR" uświetni konkurs "Trójbój Tura", a wówczas okaże się, kto jest prawdziwym twardzielem, a komu jednak mama za mało jeść dawała.

Wakacyjnemu Festivalowi Kultury i Sztuki Ulicznej "SCABB 2012" w tym roku towarzyszyć będzie w dniach 11-12 sierpnia Piknik Rodzinny "COOLTUR". W jego ramach odbędzie się "Trójbój Tura", którego celem jest wyłonienie najsilniejszego i najsprawniejszego mieszkańca powiatu tureckiego. Uczestnicy będą brali łącznie udział w trzech konkurencjach. Pierwsza to "Walka z Rockym", czyli przeciąganie samochodu terenowego o tym jakże sympatycznym imieniu. Później przyjdzie czas na tzw. "Strzał z Kopyta", czyli pomiar siły męskiego ciosu. Zawodnicy zwieńczą zmagania podczas "Turkowskiego Rodeo", a wówczas koniecznym będzie utrzymanie się na dzikim turze.

reklama

Chętni panowie powinni zgłaszać się poprzez kontakt z adresem email konkurs@turek.net.pl - z dopiskiem "Trójbój Tura". Patronat nad Trójbojem Tura objęła Hurtownia TOPMAR, fundując nagrodę dla prawdziwego mężczyzny o wartości 400 zł.

AW

 

Podobne artykuły

Wideo:

Wideo: "Piknik dla Przyszłości" z Tomaszem Trelą....

13 wrz.

"Piknik dla przyszłości" w Turku z gościem...

9 wrz.
Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!

Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!

30-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama