piątek 26 kwietnia 2019

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Bilety na Dżem? Damy Wam aż 10!

Bilety na Dżem? Damy Wam aż 10!
 

Już 8 marca w naszym mieście odbędzie się koncert legendarnego Dżemu. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objął portal Turek.net.pl, dzięki czemu 10 naszych Czytelników w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR pojawi się absolutnie za darmo!

Nasi stali Czytelnicy widzą doskonale, że redakcja Turek.net.pl lubi obdzielić kogoś wejściówkami na rozmaite wydarzenia kulturalne. Może i w Tłusty Czwartek nie sprezentowaliśmy nikomu pączków z dżemem, ale bynajmniej nie zapomnieliśmy o naszych odbiorcach. W Wielkim Poście słodkimi wypiekami nie będziemy już nikogo kusić, zaoferujemy za to sam wyśmienity Dżem. Nikt przecież nie zaprzeczy temu, że aż 10 biletów na występ Dżemu, to nie lada rarytas.

reklama

Darmowe wejściówki będzie można zdobyć na różnorakie sposoby. Na 8 biletów szanse mają te osoby, które są w stanie po prostu odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego kocham Dżem? Swoje wskazania należy wysłać do dnia 3 marca, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, na adres konkurs@turek.net.pl, w temacie maila wpisując „DŻEM”. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe wykorzystane będą przez redakcję portalu Turek.net.pl jedynie w celu poinformowania zwycięzcy o sposobie odbioru biletu.

Triumfatorów czyli autorów najciekawszych wypowiedzi wybiorą w poniedziałek 4 marca członkowie redakcji Turek.net.pl wraz z managerem trasy koncertowej Dżemu. O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy tego samego dnia. Zwycięskie odpowiedzi zostaną ponadto odczytane podczas marcowego koncertu.

Co ważne – jedna spośród owych 8 osób stanie się wyjątkowym szczęśliwcem. Powędruje do niej wejściówka "VIP", która umożliwi temu właśnie fanowi Dżemu dostęp do miejsc, gdzie nie każdy fan grupy może zawędrować oraz bezpośredni kontakt z członkami zespołu.

reklama

Co z pozostałymi pojedynczymi wejściówkami? Dwa bilety zostaną rozlosowane pośród facebookowiczów. Mówiąc konkretniej – wśród tych osób, które lubią fanpage portalu Turek.net.pl, klikną „Lubię to” pod "dżemowym" postem na tymże fanpage'u oraz udostępnią go na swojej tablicy (jako wpis publiczny). I ta forma rywalizacji o bilety potrwa do 3 marca, a zwycięzców poznamy dzień później.

Marcowy koncert Dżemu to krótko mówiąc ponad 2-godzinny występ, w trakcie którego będzie można usłyszeć wszystkie największe przeboje zespołu na żywo. Organizatorzy gwarantują cudowny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień, który na zawsze zapadnie w pamięć, bo Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

Opracował: AW

Podobne artykuły

Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym,...

Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym,...

24 kw.
Muzyka: Casper Levy i jego własna ścieżka

Muzyka: Casper Levy i jego własna ścieżka

25-09-2018
MKS MOS Turek rozpoczyna nowy sezon

MKS MOS Turek rozpoczyna nowy sezon

25-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama