środa 17 lipca 2019

Aleksego, Bogdana, Martyny

reklama

Nieruchomości (774)

Na sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od KoninaNa sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od KoninaNa sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od Konina
Na sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od KoninaNa sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od KoninaNa sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od Konina
Promuj ogłoszenie

Na sprzedaż działki w Gminie Stare Miasto 8 km od Konina

Sprzedam działki budowlane o powierzchni 13,25 ara każda, położone na pięknym, płaskim i suchym terenie, znajdujące się po obydwu stronach utwardzonej drogi wewnętrznej w miejscowości Lisiec Mały, zaledwie 8 km ( 10 minut ) na południe od Konina i tylko 7 km ( 8 minut ) od Centrum Handlowego FERIO. 3 km ( 4 minuty ) od zjazdu Konin / Turek z autostrady A2 Poznań - Warszawa.

Każda z działek posiada decyzję o warunkach zabudowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Działki w kształcie kwadratu o wymiarach 35 x 38 metrów pozwolą Państwu zrealizować dosłownie każdy projekt wymarzonego domu, równocześnie dając mnóstwo przestrzeni na zagospodarowanie dużego i urokliwego ogrodu, a także wybudowanie praktycznego, zawsze przydatnego garażu lub chociażby postawienie trampoliny dla bawiących się pociech. Wszystko z uwzględnieniem stosownej odległości od najbliższej nieruchomości sąsiedniej tak żeby na Swojej posesji czuli się Państwo po prostu swobodnie i dobrze.

Prąd, woda, kabel telefoniczny i światłowód znajdują się w przylegającej do działek asfaltowej drodze gminnej nr 319 o małym natężeniu ruchu. W tym roku startują 3 budowy domów co w znacznym stopniu przyspieszy montaż instalacji elektrycznej do wszystkich działek.

WODOCIĄG doprowadzający wodę do każdej z działek, wraz z prawem nieodpłatnej służebności znajduje się w drodze wewnętrznej co z pewnością obniży koszty podłączenia wody, do wybudowanego przez Państwa domu.

DROGA WEWNĘTRZNA została porządnie utwardzona za pomocą 2 rodzajów kruszywa specjalnie do tego przeznaczonego ( łącznie około 40 cm ) a na samej górze została przykryta 10 centymetrową warstwą destruktu ( frezowanego asfaltu ) co znakomicie związało całą nawierzchnię i bez problemu pozwoli dojechać zarówno przyszłym mieszkańcom, jak i niezbędnemu sprzętowi budowlanemu, który we wczesnych etapach budowy na pewno będzie niezbędny.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA słupy i linie energetyczne na całej długości miejscowości w której znajduje się opisywana nieruchomość wymienione w kwietniu 2018 roku. Skrzynki z prądem bezpośrednio przy działkach zostaną zamontowane najprawdopodobniej w tym roku.

KANALIZACJA - w tym roku rozpoczęła się budowa gminnej nitki kanalizacyjnej a termin jej wykonania jest przewidziany na rok 2021. W planach gminy przewidziana jest także budowa GAZOCIĄGU.

KOMUNIKACJA Działki są oddalone o około 2,2 km od Lisca Wielkiego, w którym znajduje się kościół, szkoła, przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia oraz inne liczne handlowo - usługowe punkty. Do szkoły kilka razy dziennie kursuje autobus gminny dowożący a także przywożący dzieci i młodzież na miejsce. Najbliższy przystanek konińskiego MZK znajduje się niecałe 2 km od opisywanych działek.

OTOCZENIE / KRAJOBRAZ spokojna i malownicza okolica, pachnące lasy, i kwieciste łąki. W sąsiedztwie nowo powstałe osiedle domów jednorodzinnych. Ze względu na swój urok i lokalizację miejscowość cieszy się ogromną popularnością. W przeciągu ostatnich lat powstało w niej kilkadziesiąt domów jednorodzinnych a ich liczba ciągle rośnie. 

CENA DZIAŁKI - 4449 zł za ar do małej negocjacji

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z dokładnymi szczegółami oraz umówienia się na prezentację.

Telefon : 721 - 024 - 356

autorSprzedający
email
cena58 990 zł
kontakt721 024 356
data2019-05-24 18:23:12
nr ogł.727723393
reklama

Pozostałe ogłoszenia z działu Nieruchomości

Okazyjnie sprzedam grunt...

Okazyjnie sprzedam grunt inwestycyjny o powierzchni 2.3824 ha

szczegóły ogłoszenia »

Sprzedam lub wynajmę halę

Sprzedam lub wynajmę halę o pow. 500 m2 wraz z działką o powierzchni 0,3745 ha kontakt: 603 597 750

szczegóły ogłoszenia »

Sprzedam działki - ul. Św....

Sprzedam działki przy ul. Św. Barbary w Turku. Bardzo dobra, wyjątkowa lokalizacja. Działki posiadają...

szczegóły ogłoszenia »

Sprzedam mieszkanie,2 pkoje...

Sprzedam mieszkanie 2-pokoje,kuchnia,łazienka z WC,38m2 ,III-piętro,ul.śtawickiego.

szczegóły ogłoszenia »

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m2, składające się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z...

szczegóły ogłoszenia »

Konin, ul. Szeligowskiego 3...

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 35,80 m2, składający się z  2 pokoi,...

szczegóły ogłoszenia »
reklama

Zamów reklamę swojej firmy! Skontaktuj się z Nami

Pozostałe działy ogłoszeń:

Dodaj nowe ogłoszenie

Pamiętaj!

1. Nie umieszczaj w treści ogłoszenia linków  |  2. Publikuj ogłoszenie w prawidłowej kategorii  |  3. Zachowaj umiar w ilości ogłoszeń

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.
lub

Usuń ogłoszenie samodzielnie

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.