poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Usługi pozostałe (134)

Pellet 6mm
Promuj ogłoszenie

Pellet 6mm

Pellet GOLD firmy Pellet Energy, która produkuje pellet o najwyższych parametrach jakościowych dla wymagającego Klienta ceniącego sobie komfort i wygodę, jego jakość sprawdzana jest w trybie ciągłym przez zakładowe laboratorium. Produkt Pellet GOLD wykonany z trocin drzew iglastych (100%) posiada europejski certyfikat ENplus A-1 o numerze PL 014, wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą PCU Deutschland z siedzibą w Berlinie oraz spełnia niemiecką normę DIN PLUS. Użytkownik pieców na pellet zorientuje się łatwo z zamieszczonych poniżej parametrów, że Pellet Gold to towar "z najwyższej półki", jego jakość a szczególnie bardzo wysoka wartość opałowa i ekstremalnie niska zawartość popiołu lokuje go na samym szczycie produkowanych w Polsce pelletów. Warto zaznaczyć, że wartość opałowa i zawartość popiołu to w praktyce dwa najważniejsze parametry pelletu. Wysoka wartość opałowa skutkuje wyższą mocą cieplną pieca (więcej energii a co za tym idzie więcej ciepła z tej samej ilości pelletu) a niska zawartość popiołu to mniej pracy na co dzień przy usuwaniu popiołu i konieczność o wiele rzadszego wzywania serwisanta do (niezbędnego co jakiś czas a niestety odpłatnego) czyszczenia naszego pieca i przewodu kominowego. A w tych dwóch parametrach Pellet GOLD jest bezkonkurencyjny. Co najważniejsze, stosunek jakości do ceny w porównaniu do innych czołowych producentów również przemawia na jego korzyść. Najważniejsze parametry: Średnica - 6 mm Długość - 3,15 -40 mm Wilgotność całkowita - 6,6% Wartość opałowa - 19335 MJ/kg Zawartość popiołu - 0,23% Cena: 900 zł/tona Paleta = 65 worków po 15kg tj. 975kg

Cena za paletę 877,50 Cena za worek 13,50 Tańszy, dobrej jakości pellet po 749 tona W sprzedaży oferujemy również ekogroszek, miał oraz węgiel.
PREFEROWANY KONTAKT TELEFONICZNY
Skład Opału ul.wodna 1 62-740 Grzymiszew tel: 508068801

autorAleksandra
cenado uzgodnienia
kontakt508068801
data2020-08-02 16:50:27
nr ogł.727978107
reklama

Pozostałe ogłoszenia z działu Usługi pozostałe

Instalacje fotowoltaiczne,...

Instalacje fotowoltaiczne, fotowoltaika, bardzo atrakcyjne ceny firma „usługi i pomiary...

szczegóły ogłoszenia »

Klimatyzacje dla domu,...

Jeśli rozważają Państwo klimatyzację zapraszamy na bezpłatną wycenę 😀

szczegóły ogłoszenia »

Systemy monitoringu,...

Montaż, serwis, naprawa anten satelitarnych, TV naziemnej, Cyfrowy Polsat, NC+, Orange. Montaż anten do...

szczegóły ogłoszenia »

Skręcanie mebli

Skręcanie, składanie mebli. Szafy, łóżka, komody i inne. Szybko i solidnie. Stolarz.

szczegóły ogłoszenia »

Spedycja przyjmie auta do...

Firma spedycyjna oferuje współprace w zakresie zlecania transportu dla aut Państwa firmy Uwaga nie...

szczegóły ogłoszenia »

Grzanie papy termozgrzewalnej

Grzanie papy termozgrzewalnej Najniższe Ceny szybki czas realizacji

szczegóły ogłoszenia »
reklama

Zamów reklamę swojej firmy! Skontaktuj się z Nami

Pozostałe działy ogłoszeń:

Dodaj nowe ogłoszenie

Pamiętaj!

1. Nie umieszczaj w treści ogłoszenia linków  |  2. Publikuj ogłoszenie w prawidłowej kategorii  |  3. Zachowaj umiar w ilości ogłoszeń

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.
lub

Usuń ogłoszenie samodzielnie

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.