niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Usługi budowlane (388)

Styrobeton zamiast styropianu, lekka wylewka styrobetonowaStyrobeton zamiast styropianu, lekka wylewka styrobetonowaStyrobeton zamiast styropianu, lekka wylewka styrobetonowa
Styrobeton zamiast styropianu, lekka wylewka styrobetonowaStyrobeton zamiast styropianu, lekka wylewka styrobetonowa
Przedłuż promocję

Styrobeton zamiast styropianu, lekka wylewka styrobetonowa

Styrobeton to nowoczesny materiał mieszaka styropianowo-cementowa. W jej sklad wchodzi granulat styropianowy, cement, woda i specjalny dodatek, który poprawia jednorodność masy oraz jej wytrzymałość. W odróżnieniu od styropianu jego płynna forma pozwala na dokładne wypełnienie szczelin, zwłaszcza z dużą ilością instalacji mocowanych w podłodze. Doskonale termoizoluje i stabilizuje podłoże pod następne warstwy podłogowe. Ze względu na swoją lekkość styrobeton znajduje zastosowanie na stropach o niskiej nośności. Głowne zalety styrobetonu: - idealnie nadaje się do izolowania podłóg, tarasów oraz dachów płaskich - dokladne wypełnienie wszystkich nierówności oraz wypoziomowanie podłoża - lekkość przy dużej wytrzymałość na ściskanie - lita warstwa termoizolacyjna pozbawiona jest mostków termicznych - dokładne obtoczenie rurek również przy ścianach - szybki czas wykonania oraz schnięcia - możliwość stosowania na drewnianych stropach - idealny na stropy kleina - dobra spójność i zdolność łączenia się z innymi materiałami - niska masa własna - całkowita odporność na zagnieżdżanie się szkodników, robaków itp. Firma PosGlanc to gwarancja fachowego oraz rzetelnego wykonania. Zajmujemy się również wylewaniem jastrychów cementowych (posadzek maszynowych) oraz sprzedażą styropianu dlatego współpraca z nami to kompleksowe doradztwo w dziedzinie termoizolacji podłóg jak i również posadzek. 15- letnie doświadczenie w branży daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa klientom decydującym się na współprace z naszą firmą. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów firmy PosGlanc!!! Wyceny są indywidualne w zależności od potrzeb danej budowy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

autorŁukasz
cena
kontakt723338141
data2022-05-12 17:15:12
nr ogł.728310316
reklama

Pozostałe ogłoszenia z działu Usługi budowlane

Kupię

Kupię maszynkę do cięcia styropianu

szczegóły ogłoszenia »

Usługi budowlano-wykończeniowe

Witam. Oferuje usługi w zakresie budowy domów dociepleń tynków ozdobnych montaż parapetów podbitki dachowej...

szczegóły ogłoszenia »

Styropian 20

Sprzedam styropian 20 cm 120 paczek Cena za paczke 100zl

szczegóły ogłoszenia »

Styropian 20

Sprzedam styropian 20 cm 120 sztuk, cena za paczkę 100zl

szczegóły ogłoszenia »

Remonty Wykończeniowe...

Kompletne remonty wnętrz , wykończenia mieszkań , domów. Ponad 30 lat doswiadczenia - układanie glazury -...

szczegóły ogłoszenia »

Zlecę

Firm  Drew-mex zleci gładzie gipsowe w nowym domu w Kole około 600m2.Zapraszam .

szczegóły ogłoszenia »
reklama

Zamów reklamę swojej firmy! Skontaktuj się z Nami

Pozostałe działy ogłoszeń:

Dodaj nowe ogłoszenie

Pamiętaj!

1. Nie umieszczaj w treści ogłoszenia linków  |  2. Publikuj ogłoszenie w prawidłowej kategorii  |  3. Zachowaj umiar w ilości ogłoszeń

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.
lub
kliknij tylko raz

Usuń ogłoszenie samodzielnie

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.