
Peugeot/CC/Lift/Cabrio/Stan-BDB/Zarejestrowany/
Witam.Rok 2008. Auto w ładnym stanie wizualnym, lakier utrzymany żadnej korozji. Silnik w stanie BDB. Zapala od 1-Wszego pracuje równo, cicho ma moc nie kopci. To stara bezawaryjna i mega oszczędna jednostka napędowa. Zawieszenie, skrzynia,...

