sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zatrzymani włamywacze

Zatrzymani włamywacze
 

Policjanci z Komisariatu w Dobrej zatrzymali dwóch sprawców włamań. Młodzi mężczyźni okradali domy i garaże na terenie gminy Kawęczyn. Sprawcy usłyszeli łącznie 4 zarzuty popełnienia przestępstw. Grozi im do 10 lat wiezienia.

W listopadzie 2013 roku odnotowano kilka włamań w miejscowości Tokary i Milejów. Z niezamieszkałych domów oraz garaży ginęły elektronarzędzia, pilarki spalinowe, sprzęt RTV, przewody elektryczne oraz materiały budowlane. Szacuje się, że straty, jakie ponieśli właściciele tychże posesji to kwota, co najmniej 9.000 złotych.  Pozyskane informacje i analiza wszystkich zaistniałych zdarzeń doprowadziła do zatrzymania włamywaczy. Okazali się nimi dwaj siedemnastoletni mężczyźni. Jeden z nich to mieszkaniec Milejowa. Drugi ze sprawców pochodzi z Małgowa. Amatorzy cudzej własności usłyszeli łącznie 4 zarzuty popełnienia przestępstw przeciwko mieniu. Za włamania grozi im do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

reklama

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

"Stop włamaniom" - akcja profilaktyczna KPP Turek

23 lip.
Wideo: Zuchwała kradzież puszki z akcji...

Wideo: Zuchwała kradzież puszki z akcji...

16 mrz.
Chciał kupić, podmienił kluczyk i ukradł BMW

Chciał kupić, podmienił kluczyk i ukradł BMW

17 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama