czwartek 27 czerwca 2019

Cypriana, Emanueli, Władysława

reklama

Na Wyzwolenia potrącił kobietę autem

Na Wyzwolenia potrącił kobietę autem
 

Nie ważne, czy jest się pieszym, czy kierowcą auta. Zawsze warto mieć „oczy dookoła głowy”, gdyż potrącenia pieszych nie są wcale rzadkością, nawet w miejscach z poważnym ograniczeniem prędkości aut. Do kolejnego doszło w miniony weekend na os. Wyzwolenia w Turku.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 20 maja. Potrącenie nastąpiło o godz. 11:20. Wtedy to kierujący samochodem osobowym marki Renault Clio przejeżdżał przez osiedle Wyzwolenia. W pewnym momencie uderzył pojazdem w kobietę, przechodzącą przez jezdnię. Rzecz działa się w tzw. strefie zamieszkania, gdzie m.in. obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h. Policja bada sprawę, w celu określenia dokładnych przyczyn zdarzenia.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

7 maj.
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19 kw.
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama