piątek 21 luty 2020

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Maciej Boczek z KPP w Turku najlepszy w Wielkopolsce

Maciej Boczek z KPP w Turku najlepszy w Wielkopolsce
 

Aspirant Maciej Boczek z Komendy Powiatowej Policji w Turku został zwycięzcą wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu dla policjantów - oskarżycieli publicznych.

Pod koniec października w Poznaniu miały miejsce eliminacje wojewódzkie II Ogólnopolskiego Konkursu dla policjantów – oskarżycieli publicznych. Ich głównym celem było wyłonienie najlepszego funkcjonariusza pełniącego tę funkcję. Poza tym konkurs był świetną okazją do doskonalenia zawodowego oraz sprawdzenia wiedzy policjantów. Spośród 31 funkcjonariuszy biorących udział w konkursie najlepszym okazał się aspirant Maciej Boczek z Komendy Powiatowej Policji w Turku. Drugie miejsce zajął mł. asp. Przemysław Kuczyński z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Na podium stanęła również sierż. szt. Anna Bruś z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Wręczenie nagród odbyło się ostatniego dnia października w Klubie Policyjnym Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu. 

reklama

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny nocny pożar na parkingu. Spłonęło BMW...

Kolejny nocny pożar na parkingu. Spłonęło BMW na POW

z wczoraj
Policjanci o cyberzagrożeniach z uczniami i...

Policjanci o cyberzagrożeniach z uczniami i...

18 lt.
Próba wyłudzenia 40 tyś zł na policjanta....

Próba wyłudzenia 40 tyś zł na policjanta. Mieszkanka...

5 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama