czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Pożar mieszkania na ul Polnej. Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Pożar mieszkania na ul Polnej. Nie żyje 47-letni mężczyzna. - fot. Zdjęcie ilustracyjne
fot. Zdjęcie ilustracyjne 

O godzinie 5.29 w piątek 24 kwietnia br. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Turku otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego na ul Polnej w Turku. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki PSP oraz OSP z Turku. W pożarze zginął mężczyzna w wieku 47 lat.

- Na miejscu okazało się, że pożarem objęte jest jedno z mieszkań budynku z mieszkaniami socjalnymi przy ul Polnej. Ogień na szczęście nie rozprzestrzenił się na pozostałe lokale. Wszyscy mieszkańcy bloku sami ewakuowali się ze swoich mieszkań. Jedynie osoba mieszkająca w mieszkaniu, które trawił ogień wymagała ewakuacji przy wsparciu strażaków uczestniczących w akcji – informuje Krzysztof Gruszczyński Oficer Prasowy PSP w Turku 

reklama

Po ewakuacji osoby z mieszkania okazało się że nie daje ona oznak życia. Przystąpiono do reanimacji poszkodowanego, która jednak nie przyniosła pozytywnych rezultatów.  Mężczyzna zmarł.

Strażacy oddymili cały budynek mieszkalny i zakończyli działania. Sprawę pożaru oraz śmierci jednego z mieszkańców bada Komenda Powiatowa Policji w Turku pod nadzorem prokuratury.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Strażacy z jednostek KSRG ćwiczyli w kompleksie...

Strażacy z jednostek KSRG ćwiczyli w kompleksie...

z wczoraj

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.
Dachował nad ranem w Turkowicach. Poszkodowany...

Dachował nad ranem w Turkowicach. Poszkodowany...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama