piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Spokojnie podczas "Akcji Znicz"

Spokojnie podczas
 

Ostatnie dni października i pierwsze listopada nieodłącznie wiążą się z dużym ruchem na drogach, którego powodem jest rzecz jasna Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki. Na szczęście w Turku i okolicach w czasie długiego weekendu obyło się bez wypadków, choć i tym razem nie zabrakło m.in. kierowców na "podwójnym gazie".

Jak zwykle minionym świętom towarzyszyła "Akcja Znicz", która rozpoczęła się w dniu 31 października, a zakończyła 4 listopada. Mieszkańcy Turku i okolic, jak również przyjezdni mogli w związku z tym zaobserwować wzmożone patrole Policji, której funkcjonariusze byli przede wszystkim widoczni w okolicach cmentarzy i przy prowadzących do nekropolii drogach. Dziś można już powiedzieć, że kilka ostatnich dni upłynęło na lokalnych trasach w sposób spokojny. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, zdarzeń drogowych było niewiele i były to jedynie niegroźne kolizje.

reklama

Początek listopada to okres świąteczny, ale niektórzy postanowili celebrować minione dni w sposób bardziej huczny, z wykorzystaniem alkoholu. W czasie "Akcji Znicz" na drogach powiatu tureckiego zatrzymano ogółem 6 zwolenników jazdy "po kielichu".

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach....

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach. Akcja...

30-10-2019
Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

16-02-2018
Akcja Znicz 2017 trwa

Akcja Znicz 2017 trwa

01-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama