poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Antyterroryści wpadli na Graniczną

Antyterroryści wpadli na Graniczną - Foto: Rosika Voermans / sxc.hu
Foto: Rosika Voermans / sxc.hu 

Do aresztu oraz szpitala trafiła trójka osób, odpowiedzialnych z funkcjonowanie znanej w Turku agencji towarzyskiej. Przybytek odwiedzili w celach jak najbardziej nietowarzyskich stróże prawa.

Z początkiem tego tygodnia lokalne media obiegła wiadomość, mówiąca o nalocie na miejscową agencję towarzyską. Do tego typu zdarzenia faktycznie doszło, a stosowne działania podjęły Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komenda Powiatowa Policji w Turku. Lokalni funkcjonariusze oraz policjanci i antyterroryści ze stolicy Wielkopolski zawitali w progi „białego domku” w dniu 29 stycznia.

reklama

W wyniku wspomnianych działań zatrzymane zostały 3 osoby. Na dwie doby do aresztu trafiła właścicielka lokalu czyli 42-letnia łodzianka oraz jej wspólnik - 40-letni koninianin. Osobom tym postawiono zarzuty na postawie artykułu 204 kodeksu karnego i będą one musiały odpowiedzieć za swe czyny przed sądem. Po nalocie do szpitala przewieziony został pracujący w agencji barman.

AW
Źródło: KPP w Turku

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016
Mimo apelacji Krystian Ś. nadal winny. Sąd w...

Mimo apelacji Krystian Ś. nadal winny. Sąd w Koninie...

18-09-2015
Zrobił awanturę w Sądzie, wcześniej ukradł whisky

Zrobił awanturę w Sądzie, wcześniej ukradł whisky

10-07-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama