środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Weź udział w konkursie i wygraj czujkę tlenku węgla!

Weź udział w konkursie i wygraj czujkę tlenku węgla! - foto: FB OSP Tuliszków
foto: FB OSP Tuliszków 

Ochotnicza Straż Pożarna w Tuliszkowie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu tureckiego do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą czujki tlenku węgla Kidde. Zasady są banalnie proste, za to nagrody niezwykle pożyteczne!

Sezon grzewczy właśnie się rozpoczął, dlatego w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu tureckiego Ochotnicza Straż Pożarna w Tuliszkowie zorganizowała konkurs. Będzie on ogłaszany każdego miesiąca na nowo i każdego miesiąca do końca roku kalendarzowego wygrać można będzie 3 czujki tlenku węgla firmy KIDDE.

reklama

Co trzeba zrobić, aby wygrać jedną z trzech czujek dymu w danym miesiącu? Należy publicznie udostępnić post konkursowy na swojej osi czasu, który możemy znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/OSP.TULISZKOW/photos/a.524593910923442/2408945375821610/ Niezbędne jest także polubienie strony na Facebooku "OSP Tuliszków" oraz wpisanie w komentarzu pod postem konkursowym: KLIMCZAK MATERIAŁY BUDOWLANE, SKLEP OGRODNICZY AGORA, SIATEX SIATKI I OGRODZENIA (kolejność wpisania sponsorów w komentarzu dowolna).

W październiku nagrodzone zostaną trzy osoby wylosowane spośród pełnoletnich uczestników (mieszkańców powiatu tureckiego), którzy spełnili wymogi konkursowe. Konkurs potrwa do 25 października 2019 r. do 24:00. Wyniki podane zostaną na fanpage'u OSP Tuliszków po weryfikacji wszystkich zgłoszeń i losowaniu.

Życzymy powodzenia i zachęcamy do udziału w konkursie! W końcu bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem!

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Gm. Tuliszków. Pożar kotłowni w Ogorzelczynie

Gm. Tuliszków. Pożar kotłowni w Ogorzelczynie

8 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama