wtorek 19 stycznia 2021

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

Kobieta - Siła i piękno. Akcja Metamorfoza rozpoczyna się!

Kobieta - Siła i piękno. Akcja Metamorfoza rozpoczyna się!
 

Takiego przedsięwzięcia na terenie powiatu jeszcze nie było! Pełną parą ruszyła Akcja Metamorfoza - "Kobieta - Siła i piękno" - oddolna inicjatywa przedsiębiorczych kobiet z Turku, które chcą przekonywać do zdrowych wyborów. Już dziś wieczorem zostanie wybrana jedna z pań, która przejdzie całkowitą metamorfozę pod kątem lokalnych profesjonalistów.

Projekt „Kobieta – Siła i piękno” ma trzy główne cele: krzewienie wiedzy na temat zdrowych wyborów, skupianie partnerów na rynku, by wzajemnie się wspierać i umożliwiać konsumentom wybieranie lokalnych firm w ramach świadomości konsumenckiej oraz pomoc wybranej kandydatce poprzez całkowitą metamorfozę i zmianę nawyków żywieniowych.

reklama

Główne inicjatorki tej wielowymiarowej akcji to Małgorzata Ignaczak-Jancy oraz Grażyna Frątczak, Ambasadorki marki i produktów Colway International.

Jak przebiega Akcja Metamorfoza?

Do 2 grudnia chętne kobiety mogły wysyłać swoje zgłoszenia ze zdjęciami i uzasadnieniem, dlaczego chcą wziąć udział w metamorfozie. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia było udostępnienie akcji oraz zaproszenie pięciu kolejnych osób. Już dziś wieczorem na mikołajki ogłoszenie wyniku – spośród eirlu zgłoszeń wybranie zostanie ta jedyna kobieta, która przejdzie wyjątkową metamorfozę o wartości ponad 5000 złotych we współpracy z partnerami projektu. Zwyciężczyni przez około 2 miesiące poddana zostanie rozmaitym upiększającym zabiegom na twarz, włosy i całe ciało, specjalnej diecie, serii treningów, luksusowy zestaw naturalnych kosmetyków i nie tylko. Zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie uroczysta gala, która odbędzie się w lutym (po feriach zimowych) w Sali Bankietowej Hostelu Barbórka w Turku.

Akcja nie odbyłaby się bez zaangażowania wielu partnerów z powiatu tureckiego: Pracownia florystyczna "Patjo flowers design", Poradnia odchudzania i odżywiania "Energia", Sklep "Bardotka", Hostel "Barbórka" Tomasz Wroniak, Salon fryzjerski "Asia" Joanna Szymczak, "Lush Life" Siłownia Fitness Beauty, Kodak Express Cyfrowy Świat - Piotr Przekwas, Sklep "Obsession" Agnieszka Jancy, Salon Odnowy Biologicznej "Diana" Wioletta Nowicka-Walczykowska, "Certo ubezpieczenia" Ewa Karolak, "TWÓJ-DOM Hurt-Detal", Sklep jubilersko-upominkowy, Sklep "Twoje zdrowie".

reklama

Nie możemy doczekać się wyników rekrutacji i przebiegu metamorfozy – wszystkim paniom, które wysłały zgłoszenie życzymy powodzenia, a tej jedynej zwyciężczyni owocnego czasu zdrowych zmian! Zapraszamy do odwiedzenia strony na Facebooku: „Kobieta – Siła i piękno”.

Portal Turek.net.pl obioł patronat medialny nad akcją. Zapraszamy także na FB akcji: https://www.facebook.com/Kobieta-Si%C5%82a-i-pi%C4%99kno-101257417933734

Podobne artykuły

Kolejne litry cennego daru dla Agaty, czyli...

Kolejne litry cennego daru dla Agaty, czyli akcja...

24-09-2020
Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry...

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry cennego...

18-09-2020
Już dziś akcja poboru krwi dla Agaty...

Już dziś akcja poboru krwi dla Agaty Pilarskiej. Nie...

15-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama