czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona - fot. UG Przykona
fot. UG Przykona 

W Zajeździe Staropolskim zorganizowany został Dzień Kobiet dla wszystkich mieszkanek gminy Przykona. W tym dniu Panie, które przybyły na spotkanie zostały obdarowane słodkim kwiatkiem oraz dużą dawką humoru. A to za sprawą włodarzy gminy, wójta Mirosława Broniszewskiego i przewodniczącego Maksymiliana Majchrzaka oraz znanego polskiego kabareciarza Roberta Korólczyka.

Przedstawiciele gminy jako support przed występem gościa specjalnego zaprezentowali krótki skecz o pobytach w sanatorium, a następnie złożyli podziękowania i życzenia obecnej na sali płci pięknej. Gościem wieczoru był Robert Korólczyk, który rozbawiał wszystkich anegdotami z życia małżeńskiego. Na koniec przygotowano dla Pań słodki poczęstunek.

źródło: UG Przykona

Podobne artykuły

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama