Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

sobota 30 maja 2020

Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

reklama

Raport PSSE w Turku na dzień 1 kwietnia w związku z COVID-19.

Raport PSSE w Turku na dzień 1 kwietnia w związku z COVID-19.
 

Wg opublikowanego dziś tj. 1 kwietnia br. raportu o stanie zagrożenia koronawirusem w powiecie tureckim Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku informuje, że na dzień 1 kwietnia 2020 godzinę 14.00 w związku zagrożeniem COVID-19 jest jedna osoba zarażona koronawirusem z terenu powiatu tureckiego. 

Wg danych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 na dzień 01.04.2020 jest objętych nadzorem epidemiologicznym 7 osób. Hospitalizowanych są 3 osoby. Poddanych kwarantannie są 364 osoby - to wzrost w porównaniu z raportem z 31 marca o 21 osób. PSSE informuje, że na dzień 01.04.2020 r. jest jedna osoba z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 i przebywa w szpitalu w Kaliszu (kobieta w średnim wieku z pow. tureckiego, w stanie dobrym przebywa w szpitalu, miała kontakt z osobą zakażoną)..  

reklama

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego na dzień 1.04.2020 jest zarażonych koronawirusem 158 osób. Dotychczas zmarły trzy osoby. Objętych nadzorem epidemiologicznym 7 204 osób. Hospitalizowanych jest ogółem 97 osób a poddanych kwarantannie 11 539 osób w całej Wielkopolsce.

Co określają poszczególne pojęcia takie jak hospitalizacja czy nadzór epidemiologiczny wyjaśniamy tu: https://www.turek.net.pl/powiat/28636-hospitalizacja-nadzor-epidemiologiczny-kwarantanna-wyjasniamy-pojecia-z-raportow

Podobne artykuły

Turkowska biblioteka ponownie otwarta

Turkowska biblioteka ponownie otwarta

28 maj.
Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte...

Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i...

27 maj.
Muzeum w Turku ponownie otwarte

Muzeum w Turku ponownie otwarte

27 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama