sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

IV edycja konkursu fotograficznego "Kadr na Powiat Turecki"

IV edycja konkursu fotograficznego
 

Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku już po raz czwarty zorganizował konkurs fotograficzny pod hasłem „Kadr na Powiat Turecki”. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w piątek, 18 czerwca 2021 r.

Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Do organizatorów nadesłano blisko 60 prac ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego powiatu. Wybór laureatów okazał się niezwykle trudny, ponieważ prace były na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

reklama

Spośród nadesłanych prac wyłoniono cztery i przyznano:
I miejsce – dla Adama Nejme (Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku) za zdjęcie "Wiosenne kominy",
II miejsce – dla Zuzanny Przybylskiej (Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku) za zdjęcie "Kwiaty Barbary",
III miejsce – dla Wiktora Kubarskiego (Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku) za zdjęcie „Złoty blask”

Wyróżnienie – dla Martyny Adamczyk (Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku) za zdjęcie „Betonowe Wspomnienia".

Wszystkie nadesłane zdjęcia w naszej fotogalerii: https://www.turek.net.pl/fotogaleria/31002--kadr-na-powiat-turecki-prezentacja-konkursowych-zdjec

reklama

Organizatorzy konkursu wszystkim bardzo dziękują za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulują. Za ufundowanie nagród rzeczowych dziękują serdecznie firmie Helion SA oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

źródło: ZST Turek

Podobne artykuły

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.
 Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie...

Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie Youngstar

26 czerw.
Finał Powiatowego Konkursu

Finał Powiatowego Konkursu "Jestem asertywny" w ZSR

23 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama