piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na budowę nowej drogi wewnętrznej Russocice - Malinie

Umowa na budowę nowej drogi wewnętrznej Russocice - Malinie
 

22 czerwca 2021 r., podpisano pomiędzy Wójtem Gminy Elżbietą Klanowską reprezentującą Gminę Władysławów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Marzeny Ressel a Wykonawcą Andrzejem Kantek reprezentującym Przedsiębiorstwo Budowlane Anbud sp. z o.o. z siedzibą w Koninie umowę o roboty budowlane na wykonanie inwestycji pn. „Budowa drogi wewnętrznej Russocice – Malinie i rozbudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w pasie dróg gminnych Russocice – Malinie dz. o nr 70”.

Przedmiotem niniejszej umowy jest budowa drogi wewnętrznej Russocice – Malinie i rozbudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w pasie dróg gminnych. Długość projektowanego odcinka drogi wynosi 612 m. Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze w granicach projektowanego pasa drogowego, wykonanie robót ziemnych, warstwy podłoża z gruntu stabilizowanego cementem, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, uzupełnienie poboczy oraz ustawienie oznakowania pionowego.

reklama

Roboty objęte niniejszą umową zostaną wykonane w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 22 czerwca 2021 r., zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia i złożoną ofertą.
Realizacja powyższej inwestycji przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa i poprawy ruchu na drodze.

źródło: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Umowa na budowę nowej drogi wewnętrznej Russocice - Malinie

Podobne artykuły

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

28 wrz.
Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne...

Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne jednak...

22 wrz.

"Pod Biało-Czerwoną" w Kawęczynie. Nowy maszt...

19 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama