poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Gmina Malanów z nagrodą Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Gmina Malanów z nagrodą Samorządu Województwa Wielkopolskiego
 

W poniedziałkowe południe, 8 listopada w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca XXII edycję konkursu ogłoszonego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego pod nazwą: „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

-Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie jako jedyna instytucja z terenu powiatu tureckiego, została doceniona i nagrodzona przez Kapitułę Konkursu za projekt: „Wesel dawnych czar.- infirmuje Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie.

reklama

Nagrodę z rąk Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Przewodniczącego Kapituły Konkursu odebrali Małgorzata Przygońska – dyrektor CKiBP w Malanowie i wójt gminy – Ireneusz Augustyniak.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Sołectwo Potworów laureatem konkursu

Sołectwo Potworów laureatem konkursu "Aktywna Wieś...

15 list.
Wideo:

Wideo: "Dla takich chwil warto żyć..." czyli...

5 list.
Gmina Dobra Laureatem konkursu: Wielkopolska...

Gmina Dobra Laureatem konkursu: Wielkopolska Otwarta...

26 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama