niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

5°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Jasełka w Kaczkach

Jasełka w Kaczkach
 

W dniu 26.01.12 w auli szkolnej Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich odbyło się gościnne przedstawienie "Jasełek Bożonarodzeniowych" w wykonaniu podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Turku.

Na auli wypełnionej po brzegi przywitał wszystkich zgromadzonych ksiądz Paweł Zalewski.  Jak zawsze z jego ust płynęły wspaniałe słowa, tym razem mówił jak ważne jest to, aby docenić życie i wszystko co posiadamy. - Życie jest warte przeżycia, każdy dzień jest wart przeżycia - powiedział. Punktem kulminacyjnym spotkania był występ przygotowywany przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, których jedną z uczestniczek jest absolwentka naszej szkoły Sylwia.

reklama

Dla wszystkich obecnych na tej sali przedstawienie było ogromnym chwytającym za serce przeżyciem, skromnym tego dowodem niech będą fotografie z wypełnioną po brzegi aulą i młodzieżą zasłuchaną w przesłanie płynące ze sceny.

Justyna Beczyńska klasa III TŻ

Podobne artykuły

Nagrody dla młodych ornitologów. Podsumowanie...

Nagrody dla młodych ornitologów. Podsumowanie...

15-12-2021
Lokalnie i z pasją - rozwój Mleczarni

Lokalnie i z pasją - rozwój Mleczarni "Turek"

09-11-2020
Atak na księdza w Turku. Napastnikom grozi 5...

Atak na księdza w Turku. Napastnikom grozi 5 lat...

27-05-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama