KOSMETYCZKA

FIRMA HANDLOWA "ELIZABET" ELŻBIETA DOMINIAK

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/19/0083
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Data dodania oferty do CBOP 04.02.2019
Oferta ważna do: 02.03.2019
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: FIRMA HANDLOWA "ELIZABET" ELŻBIETA DOMINIAK
Adres: 62-710 Międzylesie 53A, powiat: turecki, woj: wielkopolskie
Profil działalności: sprzedaż
Wymagania
Zawód:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Jezyki:
Uprawnienia:
Inne wymagania: wykształcenie: ukończona szkoła kosmetyczna lub ukończenie kursów kosmetycznych kobiety do 30 roku życia zakwalifikowane do II profilu pomocy w rozumieniu art. 33 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2018r, poz. 1265 ze zm.). Program realizowany będzie w dwóch etapach: I etap - udział w szkoleniu "Kurs komputerowy przygotowujący do egzaminu ECDL" II etap - zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych rozpocznie się po ukończeniu szkolenia i trwać będzie 9 miesięcy
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: wykonywanie klasycznego zabiegu kosmetycznego, wykonywanie manicure, pedicure z pielęgnacją, przedłużanie paznokci, farbowanie brwi, rzęs oraz ich regulacja
Liczba wolnych miejsc pracy: 2
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 01.03.2019
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Władysławów
Miejscowość: Międzylesie
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 2 250 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni:
Zatrudnienie od zaraz:
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Urszula Hubar
Nr telefonu: 63 280 39 43
Czy oferta jest finansowana z PFRON:
źródło:Centralna Baza Ofert Pracy