KSIĘGOWA/Y

MLECZARNIA "TUREK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/20/0221
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Data dodania oferty do CBOP 06.04.2020
Oferta ważna do: 04.05.2020
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: MLECZARNIA "TUREK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: WINCENTEGO MILEWSKIEGO 11, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie
Profil działalności: produkcja serów i wyrobów mleczarskich
Wymagania
Zawód:
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: rachunkowość, podatki
Jezyki:
Uprawnienia:
Inne wymagania: min. 4 lata doświadczenia w księgowości, znajomość przepisów dot. rozliczania kosztów służbowych, fakturowania oraz fiskalizacji sprzedaży, umiejętność obsługi drukarki fiskalnej, umiejętność analizowania i raportowania zobowiązań, umiejętność obsługi komputera (pakiet Ms Office), potwierdzone doświadczenie umiejętnościami pracy z systemami finansowymi - EXACT, umiejętność pracy z bankowością elektroniczną, znajomość j. angielskiego w stopniu średnim
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: Rozliczanie kosztów podróży służbowych pracowników i zaliczek pracowniczych, księgowanie i komunikacja w tym obszarze, przygotowanie płatności w bankowości elektronicznej, księgowanie wyciągów bankowych, analiza i uzgadnianie zobowiązań, kontakt z wierzycielami i bankami, wystawianie faktur sprzedaży powstałej, obsługa drukarki fiskalnej, inne czynności administracji księgowo podatkowej oraz raportowanie
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 04.05.2020
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Turek
Miejscowość: Turek
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 3 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni:
Zatrudnienie od zaraz:
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu:
E-mail: dominika.pelka@turek.com.pl
Czy oferta jest finansowana z PFRON:
źródło:Centralna Baza Ofert Pracy