SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTU IQOS

"ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/20/0207
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Data dodania oferty do CBOP 12.03.2020
Oferta ważna do: 30.04.2020
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: "ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: PLAC EUROPEJSKI 2, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Profil działalności:
Wymagania
Zawód:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Jezyki:
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: Samodzielne poszukiwanie nowych klientów wśród pełnoletnich osób palących Realizacja założonych celów sprzedażowych Prezentacja produktu oraz stały kontakt ze swoimi Klientami Opieka posprzedażowa Klientów oraz prezentowanie akcesoriów systemu do podgrzewania tytoniu Praca z innowacyjnym produktem
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 27.03.2020
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Turek
Miejscowość: Turek
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 4 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 8
Praca w wolne dni:
Zatrudnienie od zaraz:
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Olga Szczepaniak-Łukanowska
Nr telefonu: 726005813
E-mail: olga.lukanowska@adecco.com
Czy oferta jest finansowana z PFRON:
źródło:Centralna Baza Ofert Pracy