PRACOWNIK PRODUKCYJNY/KIEROWNIK ZMIANY

ECO-CORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/18/0911
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Data dodania oferty do CBOP 09.11.2018
Oferta ważna do: 07.12.2018
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: ECO-CORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: KOMUNALNA 12, 62-731 Psary, powiat: turecki, woj: wielkopolskie
Profil działalności: Produkcja suszonych warzyw
Wymagania
Zawód:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Jezyki:
Uprawnienia: WÓZKI JEZDNIOWE Z NAPĘDEM SILNIKOWYM
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub kierownika zmiany, uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki, dyspozycyjność, dobry stan zdrowia
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: - przyjęcie surowca na plac składowy; - oczyszczanie surowca; - załadunek surowca na linię przygotowania surowca przy użyciu ładowarki teleskopowej: - selekcja surowca po myciu (eliminacja elementów obcych, zgniłych); - kontrola podawania surowca do krajalnicy; - kontrola podawania pokrojonego surowca do suszarni; - obsługa granulatora gotowego produktu; - pakowanie gotowego produktu i obsługa magazynu, - utrzymanie narzędzi i urządzeń w dobrym stanie technicznym; - przestrzeganie zasad BHP
Liczba wolnych miejsc pracy: 2
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 09.11.2018
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Przykona
Miejscowość: Psary
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 3 277,85 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni:
Zatrudnienie od zaraz:
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Anna Kaczmarek
Nr telefonu: 608 587 605
Czy oferta jest finansowana z PFRON:
źródło:Centralna Baza Ofert Pracy