POMOC KUCHENNA

RESTAURACJA VEGA SP. Z O.O.

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/20/0233
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Data dodania oferty do CBOP 14.04.2020
Oferta ważna do: 27.06.2020
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: RESTAURACJA VEGA SP. Z O.O.
Adres: 62-730 Długa Wieś 57, powiat: turecki, woj: wielkopolskie
Profil działalności: gastronomia
Wymagania
Zawód:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Jezyki:
Uprawnienia:
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, osoby w wieku 18-29 lat, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku jako bezrobotne
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: pomoc przy przygotowaniu posiłków, praca przy mięsie, praca przy warzywach, obieranie ziemniaków, gotowanie warzyw, makaronów, ryżu, kasz, mycie zastaw kuchennych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracywykonywanie powierzonej pracy na polecenia szefa
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 04.05.2020
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Dobra
Miejscowość: Długa Wieś
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 2 600 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni:
Zatrudnienie od zaraz:
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Tomasz Rosiński
Nr telefonu: 512011634
Czy oferta jest finansowana z PFRON:
źródło:Centralna Baza Ofert Pracy