PRACOWNIK PRODUKCJI

PRZEDSI?BIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- US?UGOWE "EL-METEX-2" MICHA? MATYSIAK

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/22/0487
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Data dodania oferty do CBOP 04.07.2022
Oferta ważna do: 31.07.2022
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: PRZEDSI?BIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- US?UGOWE "EL-METEX-2" MICHA? MATYSIAK
Adres: Komunalna 6 A, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie
Profil działalności: produkcja krzese?. ??ek medycznych oraz elementw metalowych
Wymagania
Zawód:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Jezyki:
Uprawnienia:
Inne wymagania:
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: praca przy produkcji elementw metalowych (ci?cie, gi?cie, wiercenie)
Liczba wolnych miejsc pracy: 4
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 04.07.2022
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Turek
Miejscowość: Turek
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 3010 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres prbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni:
Zatrudnienie od zaraz: 1
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Bogumi?a Matysiak
Nr telefonu: 605527777
Czy oferta jest finansowana z PFRON:

źródło:Centralna Baza Ofert Pracy (2022-07-14 11:00)