WARTOWNIK

"SECURITY GROUP" SP?KA Z OGRANICZON? ODPOWIEDZIALNO?CI?

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/22/09198
Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Sto?ecznego Warszawy
Data dodania oferty do CBOP 26.07.2022
Oferta ważna do: 21.08.2022
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: "SECURITY GROUP" SP?KA Z OGRANICZON? ODPOWIEDZIALNO?CI?
Adres: ?niadeckich 30/4, 25-366 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: ?wi?tokrzyskie
Profil działalności:
Wymagania
Zawód: Pracownik ochrony fizycznej
Wykształcenie: podstawowe
Jezyki:
Uprawnienia:
Inne wymagania: Wymagania: wykszta?cenie podstawowe, umiej?tno?? podstawowej obs?ugi komputera, aktualne orzeczenie o stopniu niepe?nosprawno?ci. Obowi?zki: - zabezpieczenie obiektu przed kradzie?? i w?amaniem - kontrola na terenie obiektu *Praca w miejscowo?ci Kaw?czyn [Kontakt: 664 498 982 lub m.suchenia@centros.pl]
Stanowisko pracy
Zakres obowiązków: - zabezpieczenie obiektu przed kradzie?? i w?amaniem - kontrola na terenie obiektu
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 01.08.2022
Miejsce pracy: Polska
Województwo: wielkopolskie
Powiat: turecki
Gmina: Kaw?czyn
Miejscowość: Kaw?czyn
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: od 3010 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres prbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni: 1
Zatrudnienie od zaraz:
Zapewnienie zakwaterowania:
Zapewnienie wyżywienia:
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu: 664 498 982
E-mail: m.suchenia@centros.pl
Czy oferta jest finansowana z PFRON:

źródło:Centralna Baza Ofert Pracy (2022-08-08 11:00)