czwartek 18 lipca 2019

Kamila, Karoliny, Roberta

reklama

Tylko dla kobiet! To będzie gorąca noc

Tylko dla kobiet! To będzie gorąca noc - foto: Magic Boys
foto: Magic Boys 

Choć wielu osobom Dzień Kobiet kojarzy się z okresem PRL-u i wręczanymi masowo goździkami, impreza w Sali Bankietowej GALA z pewnością zmieni to wyobrażenie. Szampan, kolacja i występ striptizerów - to atrakcje, na które mogą liczyć uczestniczki eventu.

Dzień Kobiet już wkrótce. Na wszystkie panie, które chciałby ten dzień uczcić w wyjątkowy sposób czeka wieczór pełen atrakcji. Dla uczestniczek przygotowano powitalnego szampana i pyszny poczęstunek: obfity obiad, ciasto, wykwintne zakąski i kolację. Dobre jedzenie to zaledwie początek tego, co przygotowali dla pań organizatorzy.

reklama

Gwoździem programu, który z pewnością podgrzeje atmosferę, będzie występ profesjonalnych striptizerów z grupy MAGIC BOYS. Panowie zaproszeni na imprezę to mężczyźni wyjątkowi, którzy swoim zachowaniem, klasą i kulturą wyróżniają się spośród innych, do tego szarmanccy i inteligentni. Każdy z nich starając się sprostać tym wymaganiom prowadzi zdrowy tryb życia, uprawia sporty, dba o swoje ciało, nosi się elegancko i stylowo, jest nietuzinkowy, tajemniczy i pociągający. Co jednak najważniejsze, tancerze z formacji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiedzą, jak rozpalić kobiece zmysły a impreza, na której się pojawiają, zawsze jest niezapomniana i pełna wrażeń.

Panie, które zdecydują się na spędzenie swojego święta właśnie w taki sposób czeka niepowtarzalne widowisko. Pokaz tańca w wykonaniu przystojniaków z pewnością pozostanie w pamięci uczestniczek babskiej imprezy na długo. Do tego dużo wyśmienitego jedzenia, gorące rytmy, o które zadba Dj Kondrad i kobiece towarzystwo. Czy można ten dzień spędzić w lepszy sposób?

Impreza odbędzie się 8 marca o godz. 19:00 w Sali Bankietowej GALA, ul. Wyszyńskiego 2A, 62-700 Turek. Wszystkie panie zainteresowane tą wyjątkową imprezą zapraszamy do rezerwowania miejsc, pod numerami tel. 721-181-101, 731-87-10 -10. Bilety wstępu do nabycia w cenie 85zł.

Tylko dla kobiet! To będzie gorąca noc - foto: Magic Boys

Podobne artykuły

Wakacyjna sobota w Muzycznym Porcie Władysławów...

Wakacyjna sobota w Muzycznym Porcie Władysławów -...

z dzisiaj
Gorąca woda odkryta pod Turkiem! Trwają badania...

Gorąca woda odkryta pod Turkiem! Trwają badania...

z dzisiaj
Turek otrzymał dofinansowanie na modernizację...

Turek otrzymał dofinansowanie na modernizację...

z dzisiaj
reklama
reklama
reklama