niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Jeźdź oszczędnie i ekologicznie. Postaw na LPG

Jeźdź oszczędnie i ekologicznie. Postaw na LPG
 

LANDIRENZO to znana i ceniona firma produkująca od ponad 60 lat najwyższej jakości systemy zasilania LPG i CNG dla wielu marek samochodowych. Landi Renzo Polska jest obecna na rynku od 1998 roku. Firma ma w swojej ofercie pełne zestawy instalacji gazowych oraz elementy tychże instalacji. Posiada sieć autoryzowanych warsztatów z profesjonalną i fachową obsługą opartą na wykwalifikowanych pracownikach wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do wykonywania niezbędnych usług montażowych i serwisowych.

Jednym z takich serwisów jest Autocomplex Daniel Grzywacz mieszczący się w Malanowie przy ul. Parkowej 4. Serwis zapewnia profesjonalny i kompleksowy montaż instalacji LPG. Aktualnie z swojej ofercie posiada promocyjną cenę na instalację Landi Renzo Omegas EVO w cenie 2500zł.

reklama

Wielopunktowy system wtrysku sekwencyjnego LANDIRENZO OMEGAS, należy do najnowocześniejszych dostępnych na rynku, systemów zasilania gazem LPG w fazie lotnej. Wysokiej jakości komponenty instalacji zamontowane są z wykorzystaniem  specjalnie zaprojektowanych wsporników montażowych. Przeprowadzane testy drogowe pozwalają na zachowanie wysokiej trwałości i żywotności silnika. Dodatkowym atutem jest zmniejszenie kosztów eksploatacji samochodu. Instalacja jest ceniona na rynku samochodowych instalacji gazowych za wysoką jakość wykonanych komponentów, niezawodność i wytrzymałość.

Autocomplex Daniel Grzywacz świadczy usługi w zakresie montażu i serwisu samochodowych instalacji gazowych, wymiany zbiornika LPG oraz mechaniki samochodowej i wulkanizacji.

Autocomplex Daniel Grzywacz,
Parkowa 4, 62-709 Malanów
tel. 667 954 646
Zapraszamy!

reklama

 

Jeźdź oszczędnie i ekologicznie. Postaw na LPG

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama