piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Nowa Pizza Party na wiosnę od 11 kwietnia w Telepizzerii K2!

Nowa Pizza Party na wiosnę od 11 kwietnia w Telepizzerii K2!
 

Oferta przepysznych pizz i dań z Telepizzerii K2 wzbogaca się o nową pozycję Pizza Party. Nowa pizza to połączenie świeżych warzyw z wyśmienitym kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym. W skład pizzy wchodzi m.in. kurczak, ogórek konserwowy, krucha świeża sałata lodowa, SOS słodko kwaśny. Nową pizze znajdziecie zawsze pod pozycją 51 w karcie dań Telepizzerii K2!

K2 przygotowała także nową aplikację mobilną dzięki której zamawianie dań do domu staje się dziecinnie proste. Wystarczy pobrać aplikację i kilkoma kliknięciami zamówić ulubione dania. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.upmenu.pizzeriaK2 dla urządzeń z androidem oraz na iphone : https://itunes.apple.com/pl/app/pizzeria-k2/id1447371571

reklama

Przypominamy także, że Telepizzeria K-2 wprowadziła bardzo atrakcyjną propozycję dla wszystkich pracujących! Przy zamówieniu do miejsca pracy naliczany jest rabat -10% na wszystkie pozycje z całego menu. Któż z nas nie myśli w pracy o czymś smacznym do zjedzenia? Teraz K-2 daje możliwość zamówienia do miejsca pracy z dodatkowym rabatem! Za dostawę zapłacimy w wygodny sposób kartą płatniczą przy odbiorze.

Przy składaniu zamówienia online na stronie internetowej www.pizzeria-k2.pl/turek, zaznaczając pole „Firma”, zobaczymy od razu wysokość naliczonego rabatu.

Pełne i aktualne menu Telepizzeri K2 znajdziecie zawsze w dziale restauracje na Turek.net.pl
https://www.turek.net.pl/restauracje/23701-telepizza-k2

Podobne artykuły

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników...

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników pogotowia

21 kw.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w gm. Tuliszków z...

Dzień Kobiet i Mężczyzn w gm. Tuliszków z Pizzerią K-2

28 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama