Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

niedziela 31 maja 2020

Anieli, Feliksa, Kamili

reklama

Nowoczesna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z myjnią TIR już otwarta!

Nowoczesna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z myjnią TIR już otwarta!
 

W kwietniu otwarta została najnowocześniejsza w okolicy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i myjnia dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych - SPOT 1. Oferta obejmuje także najnowszą i jedną z najtańszych myjni w okolicy, które świadczą kompleksowe usługi mycia aut. Wykonujemy badania techniczne aut osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz motocykli.

reklama

Jedna z pierwszych w kraju linii do badań motocykli

W trosce o klientów pasjonujących się motocyklami wyposażyliśmy naszą Stację Diagnostyczną w osobną linię do badania jednośladów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie przeprowadzić przegląd "od ręki" i zadbać o bezpieczeństwo motocyklistów sprawdzających stan swoich maszyn.

Najnowocześniejsza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Oferujemy pełną gamę badań technicznych okresowych oraz dodatkowo wszystkich rodzajów pojazdów mechanicznych. Do każdego badania technicznego dodajemy upominek, natomiast dla aut ciężarowych przewidziany jest voucher na bezpłatne mycie!

reklama

Dla stałych klientów udzielamy rabatów, negocjowanych indywidualnie. Na klientów myjni czeka bezpłatna kawa i herbata, wygodna poczekalnia oraz możliwość skorzystania z prysznica przez kierowców. Można również obejrzeć najnowsze wydarzenia sportowe.

Stacja kontroli oraz myjnia znajdują się w Tureckiej Strefie Inwestycyjnej, na ul. Kwiatkowskiego 1. Usytuowana jest w pobliżu dogodnego szlaku komunikacyjnego, z dogodnym dojazdem z kierunku Konina, Kalisza, Koła czy Sieradza.

Tanio i solidnie. Dbamy o jakość naszych usług i oferujemy rabaty

Myjnia samochodowa dla pojazdów ciężarowych i dostawczych TYTAN TWS430 to zautomatyzowany, samojezdny portal, który może sprosta nawet największym wymaganiom klienta. Nasz wyszkolony personel zadba o dokładne oraz bezpieczne mycie Twojego pojazdu.

Myjnia i stacja powstała w Tureckiej Strefie Inwestycyjnej w Turku na ulicy Kwiatkowskiego 1.

 

Przyjedź do SPOT1 i sam sprawdź jakoś naszych usług!

 

 

Podobne artykuły

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymają...

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymają 32...

29 maj.
Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

29 maj.
Listy do redakcji: Ile kosztowały nas wybory,...

Listy do redakcji: Ile kosztowały nas wybory,...

29 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama