czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Święto Borówki w Centrum Ogrodniczym "Zielonym do Góry" już w sobotę

Święto Borówki w Centrum Ogrodniczym
 

Już w najbliższą sobotę 6 lipca br. w  Centrum Ogrodniczym „Zielonym do Góry” w Żukach odbędzie się Święto Borówki! Zapraszamy wszystkich smakoszy tego wspaniałego owocu oraz ogrodników którzy myślą o amatorskiej hodowli rośliny.

Z okazji Święta Borówki centrum ogrodnicze przeprowadzi specjalną borówkową promocję. Dla najmłodszych przewidziano rożnorodne atrakcje. Sobotnie Święta Borówki w Centrum Ogrodniczym "Zielonym do Góry" w Żukach to także degustacja borówkowych przysmaków dla wszystkich przybyłych.

reklama

Organizatorzy tradycyjnie zapewnią możliwość konsultacji z ekspertami w zakresie uprawy borówki, biologicznej ochrony roślin, pielęgnacji i zakładania ogrodów oraz montażu systemów nawadniających.

Borówka amerykańska, inaczej też określana jako borówka wysoka, to coraz chętniej uprawiany krzew, dający bardzo smaczne i pełne walorów odżywczych owoce. Nie w każdym ogrodzie jednak borówki rosną dobrze. Poznaj jak wygląda uprawa borówki amerykańskiej na działce, kiedy jest najlepszy czas na sadzenie borówek, a także jak wygląda pielęgnacja borówki w kolejnych latach uprawy. 

Zapraszamy do Centrum Ogrodniczym "Zielonym do Góry" w Żukach w sobotę 6 czerwca od 9:00 do 14:00

reklama

Centrum Ogrodnicze „Zielonym do Góry”
Żuki 55, 62-700 Turek
Tel. 515 042 096

 

Podobne artykuły

Mały ogrodnik w podróży

Mały ogrodnik w podróży

6 sierp.
Wideo: Najlepsze naleśniki tylko od sołtysa...

Wideo: Najlepsze naleśniki tylko od sołtysa...

14-05-2018
Władysławów: Polichno nie chce gęsi!

Władysławów: Polichno nie chce gęsi!

29-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama