poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

8°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zostało oglądanie i obstawianie

Trudny rok dla wszystkich, dla fanów sportu szczególnie. Areny sportowe zamknięte, wydarzenia jeśli się odbywają to przy pustych trybunach. Kibicom pozostaje emocjonowanie się meczami live w domu oraz typowanie wyników przez Internet.

2020 miał być rokiem wielkich wydarzeń – EURO 2020 w dwunastu krajach, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, finał Ligi Europy 2020 na stadionie w Gdańsku. To tylko szczyt harmonogramu kibiców. Został on jednak zdewastowany przez pandemię, który zmieniła priorytety i świat sportu. Po kilku miesiącach nastąpiła adaptacja do nowych warunków i obecnie jesteśmy świadkami sportowych uczuć na „pół gwizdka”.

reklama

Wiosna czasem esportu i wspomnień

Od połowy marca do połowy maja i nawet początku czerwca, zawodowy sport niemal zniknął z planety. Profesjonalnie sportowcy zostali w domach i tam też mogli trenować. Rozgrywki niemal wszystkich dyscyplin zostały zatrzymane lub anulowane. Kibicom został więc transmisje historycznych spotkań, bo kanały telewizyjne jak jeden mąż przypominały dawne mecze i rozgrywki. Na początku fani mogli żyć dawnymi wspomnieniami, ale to szybko się przejadło. Tęsknota za meczami na żywo było ogromna. Podobne odczucia mieli gracze w zakładów bukmacherskich. Oferta skurczyła się do minimalnych rozmiarów, a do typowania pozostały albo egzotyczne rozgrywki, ale świat wirtualny. Esport i sporty wirtualne – to były alternatywy w czasie masowej izolacji. Nic więc dziwnego, że właśnie sport wiosną notował rekordowe liczby graczy jednocześnie. Bukmacher także mógł być zadowolony, bo obstawianie esportu zyskało na popularności.

Bonusy i kody dodatkiem do rozgrywek

Nadeszło jednak lato i czas „odmrażania” sportu. Po kolei zawodowe ligi wracały do życia i grania. Oferty telewizji i bukmacherów zaczynały się zapełniać. Nic więc dziwnego, że zakłady bukmacherskie postanowiły uczcić owe powroty. STS, który jest liderem polskiego rynku, nie tylko posiada bonus powitalny, ale także kod promocyjny STS. Bukmacher stara się zaoferować dodatki każdemu nowemu klientowi,  ale także tym, którzy zdecydują się obstawiać poszczególne sporty lub rozgrywki. Powrót najlepszych lig piłki nożnej, koszykówki, wydarzeń esportowych, czy sportów wirtualnych. Do wszystkich tych wydarzeń bukmacher dodawał kody promocyjne. Gracze mogli poczuć, że wraca normalność. 

Sport się dostosował

Obecnie mamy jesień, ligi zawodowe robią co mogą, żeby rozgrywki toczyły się w miarę normalnym tempem. Opracowano odpowiednie regulaminy, przepisy i reżim. Daleko to „dawnej normalności”, ale gołym okiem widać, że sport po kilku miesiącach przystosował się. W czasach niepewności i ciemności, sport jest dla reszty społeczeństwa pozytywną odskocznią, namiastką normalności. Po meczach Ligi Narodów i występach reprezentacji, znów dyskutowano o formie biało-czerwonych, decyzjach trenera i szansach na EURO 2020. Na chwilę udało się zapomnieć o tym, co przez długie miesiące nie schodzi z nagłówków gazet i portali. I oby tak było coraz częściej, aż w końcu wszyscy będą mogli kibicować swoim drużynom i zawodnikom, jak kiedyś. Czyli na 100%!

reklama

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Podobne artykuły

Jak obstawiać mecze Polaków przez internet?

Jak obstawiać mecze Polaków przez internet?

25 mrz.
Jak uniknąć uzależnienia od automatów w kasynie...

Jak uniknąć uzależnienia od automatów w kasynie online?

10-11-2020
Co to są zakłady bukmacherskie AKO?

Co to są zakłady bukmacherskie AKO?

24-07-2020
reklama
reklama
reklama