poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Zmieniamy Wielkopolskę z funduszami

Zmieniamy Wielkopolskę z funduszami
 

Czy szkolnictwo zawodowe gwarantuje dziś sukces na rynku pracy? Tego i wielu innych rzeczy dowiesz się z najnowszego wydania wielkopolskiego e-magazynu „Nasz Region”.

O trendach rynku pracy rozmawiamy z dr. inż. Maciejem Szafrańskim z Politechniki Poznańskiej. Jeśli chcecie zobaczyć, jak dziś wygląda nowoczesne kształcenie zawodowe koniecznie zajrzyjcie do Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym.

reklama

W nowym wydaniu sporo uwagi poświęcamy również srebrnemu pokoleniu. W regionie, przy wsparciu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, przybywa placówek, gdzie najstarsi mieszkańcy mogą realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania. Jednym z takich miejsc jest Klub Seniora w gminie Przemęt. Jego uczestnicy udowadniają, że nigdy nie jest za późno, by zacząć przygodę ze sztuką. Odwiedzamy również Zespół Pałacowo-Parkowy w Lewkowie oraz wielkopolskie sakralne perły - kościół klasztorny franciszkanów św. Antoniego Padewskiego w Poznaniu oraz kościół św. Wawrzyńca w Gołańczy.

Zapraszamy do lektury

Redakcja magazynu „Nasz Region”

reklama

(fot. archiwum beneficjenta)

Podobne artykuły

Dawna księgarnia przy ul. 3 Maja zmieni się nie...

Dawna księgarnia przy ul. 3 Maja zmieni się nie do...

17-12-2019
Nowe umiejętności i kompetencje uczniów ZST w...

Nowe umiejętności i kompetencje uczniów ZST w Turku

13-06-2018
Dobra: Był dwór, jest przedszkole za 4,4 mln....

Dobra: Był dwór, jest przedszkole za 4,4 mln....

08-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama