czwartek 09 grudnia 2021

Anety, Leokadii, Wiesława

-3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zakłady sportowe od podstaw - wskazówki dla początkujących

Jak poprawnie obstawiać sport: wybór bukmachera, rejestracja i identyfikacja

Zakłady sportowe od podstaw - wskazówki dla początkujących
 

Chcesz obstawiać sport online, ale nie wiesz od czego zacząć? W 2022 to nic wielkiego. Wybierz zaufanego bukmachera, dokonaj pełnej rejestracji i weryfikacji tożsamości, uzbrój się w nasze wskazówki dotyczące zakładów dla początkujących - i gotowe.

Jak poprawnie obstawiać sport: wybierz bukmachera

Pierwszą rzeczą, na którą możesz się natknąć, jest wybór bukmachera. Firm jest wiele, nie jest jasne, jak je oceniać. Najpierw zastanówmy się, jakie są parametry BC:

reklama
 • Legalność bukmachera w Polsce;

 • Szeroki wybór sportów, turniejów i wydarzeń;

 • Bogactwo wyboru stawek;

  reklama
 • Wartość współczynników;

 • Różnorodność metod płatności i szybkość uzupełniania / wypłaty;

 • Wygoda strony internetowej i aplikacji mobilnej;

 • Kompetencje służby wsparcia;

 • Przejrzystość warunków premii.

Jeśli wybierzesz jednego bukmachera, zatrzymaj się na Playamo.pl. To jest nasz wybór. Playamo.pl to legalny bukmacher z tysiącami wydarzeń bukmacherskich każdego dnia. Jednocześnie zakłady są bardzo zróżnicowane – 500 lub więcej opcji na mecz. Szanse są korzystne. Metody płatności są w przybliżeniu takie same na całym rynku, ale jakość aplikacji jest inna - i tutaj Playamo też jest w najlepszym wydaniu.

Jak zarejestrować się u bukmachera

Aby zarejestrować się u bukmachera, wejdź na stronę bukmachera i podaj numer telefonu oraz adres e-mail w formularzu „Rejestracja”. Potwierdź numer kodem SMS. Wszyscy jesteście zarejestrowani! Masz konto w grze. Ale aby postawić zakłady, musisz przejść przez osobistą identyfikację.

Jak przekazać dowód tożsamości w biurze bukmachera

Weryfikacja lub identyfikacja tożsamości jest wymogiem polskiego prawa. Trzeba przekonać bukmachera, że ??masz 18 lat: tylko dorośli mogą stawiać zakłady. Ponadto urzędy dopuszczają tylko jedno konto na osobę.

Zostaniesz poproszony o zidentyfikowanie się natychmiast po rejestracji. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu! Po prostu prześlij swoje zdjęcia paszportowe: pierwszą stronę i rejestrację. Za bezpieczeństwo Twoich danych osobowych odpowiadają kancelarie prawne, więc nie ma się czym martwić. W ciągu pół godziny lub w dogodnym dla Ciebie czasie pracownik firmy bukmacherskiej zadzwoni przez łącze wideo i dokona identyfikacji online. W trakcie rozmowy konieczne będzie również okazanie paszportu.

Jak obstawiać sport online

Możesz obstawiać zakłady w Internecie na oficjalnej stronie internetowej firmy bukmacherskiej lub w aplikacji mobilnej. Na przykład BC „Woo Casino” ma aplikację mobilną na Androida i iOS. Wszystko jest prezentowane w aplikacji: zakłady przed iw trakcie meczu, wyniki, wyszukiwanie wydarzeń, transmisje wideo, historia zakładów i czat z obsługą.

Możesz zarejestrować się i zostać zidentyfikowany bezpośrednio w aplikacji. Następnie otrzymasz darmowy zakład za 500 rubli, tak jak po rejestracji przez stronę internetową.

Najważniejsze wskazówki dla początkujących w zakładach sportowych

Wszystkie formalności zaliczone, gratulacje! A konto jest uzupełniane. Najciekawszą rzeczą, jaka pozostała, jest postawienie pierwszego zakładu. Oto kilka wskazówek, które pomogą każdemu początkującemu uniknąć najczęstszych błędów podczas rozpoczynania gry bukmacherskiej.

 1. Określ bank dla zakładów. Wybierz kwotę, którą chcesz zaryzykować i pozostań w tym limicie. Bank można ustalić na miesiąc. Kwota powinna być taka, aby jej utrata nie stwarzała dla Ciebie problemów. Absolutnie niemożliwe jest postawienie ostatnich pieniędzy lub oszczędności bankowych!

 2. Nie stawiaj na wszystko. Spróbuj przeanalizować każde zdarzenie wybrane do zakładu. Ciągłe ładowanie szczęścia to dobry sposób na szybką utratę całego banku. Bądź mądry w swoich zakładach.

 3. Słuchaj prognoz sportowych ekspertów, ale dokonuj własnych wyborów. Najlepsi eksperci zazwyczaj wiedzą, co przewidują. Ale nie ma potrzeby ślepego kopiowania ich przewidywań. Wszyscy się mylą. Porównaj różne opinie na temat tego samego meczu - i dokonaj własnego wyboru.

 4. Nie próbuj odzyskać sił. Jeśli zakład nie zostanie rozegrany, nie musisz od razu wygrywać. Pauza. Następnie kontynuuj grę z tymi samymi kwotami, które grałeś wcześniej. Próby natychmiastowej wygranej nieuchronnie prowadzą do utraty puli, ponieważ wiążą się ze zwiększonymi stawkami i emocjami.

Jesteś teraz gotowy do obstawiania zakładów sportowych online. Przejdź przez rejestrację i szybką identyfikację w BC „Olymp. Powodzenia!

Podobne artykuły

Dobra. Jarmark Bożonarodzeniowy na targowisku...

Dobra. Jarmark Bożonarodzeniowy na targowisku miejskim

z wczoraj
Najbardziej znany głos w Polsce przemawiał do...

Najbardziej znany głos w Polsce przemawiał do...

z wczoraj

"Twój MIŚ również może zostać RATOWNIKIEM"...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama