środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Przegląd betonowych płyt tarasowych ? sprawdź, gdzie kupić najlepsze rozwiązania w Turku?

Przegląd betonowych płyt tarasowych ? sprawdź, gdzie kupić najlepsze rozwiązania w Turku?
 

Taras to wymarzona przestrzeń do leniuchowania pod chmurką. Jest letnim salonem, miejscem wspólnego biesiadowania i punktem obserwacji ogrodu. Aranżacja tego obszaru nie wymaga skomplikowanych zabiegów, ale bez solidnego podłoża się nie obejdzie. W tej roli sprawdzą się betonowe płyty tarasowe. Dzięki nim powierzchnia będzie stabilna, pozbawiona kałuż oraz błota, a także bezpieczna w użytkowaniu.

Powierzchnię tarasu można wyłożyć wieloma materiałami; od prawdziwych desek, po kostkę czy klinkier. Najczęściej jednak inwestorzy sięgają po płyty tarasowe z betonu – w tym produkty z oferty Bruk-Bet. Są odporne na mróz oraz ścieranie, wykazują właściwości antypoślizgowe, a także łatwo utrzymać je w czystości, zwłaszcza że w przypadku alternatyw Bruk-Bet na straży porządku stoją specjalne systemy ochrony Perlon® Lamino® oraz Imprex Perlon®. Ich zadaniem jest ograniczanie przenikania płynów oraz zanieczyszczeń w głąb powierzchni. Takie rozwiązania będą służyły przez wiele lat, bez konieczności przeprowadzania zabiegów impregnacji.

reklama

Do nowoczesnej przestrzeni

Płyty betonowe perfekcyjnie wtapiają się w charakter nowoczesnego ogrodu. Większy format w połączeniu z minimalną fugą pozwala na wykreowanie stylowego obszaru wypoczynku nawiązującego wyglądem do modernistycznej architektury. Jej prostotę można dodatkowo podkreślić ciekawym wykończeniem rozwiązań Maestro od Bruk-Bet. Ich powierzchnia ukazuje kompozycję ziaren kruszyw szlachetnych na wzór modnego terazzo, co wizualnie ociepli klimat obszaru zdominowanego przez geometryczne bryły.

Cała oferta płyty pod adresem:

https://www.bruk-bet.pl/produkty/plyty-tarasowe

Kamienna struktura

Choć beton kojarzy się z surową strukturą i kolorystyką skupioną wokół szarości, to w rzeczywistości jest materiałem na tyle uniwersalnym i plastycznym, że przybiera rozmaite oblicza. Może do złudzenia przypominać naturalne slaby, jak w wariancie Kamień Ciosany. Powierzchnię tych płytek tworzą nieregularne tekstury oddające autentyczność i warstwowość materiału skalnego, przez co można ją umiejętnie wkomponować w charakter zieleńca podporządkowanego stylom rustykalnym, klasycznym czy angielskim.

reklama

Maksymalnie uniwersalne

Płyty tarasowe dostępne są w szerokiej gamie odcieni, co czyni je materiałem uniwersalnym; pozwalającym na dopasowania do wielu kierunków stylistycznych oraz kolorów występujących na posesji. Taka różnorodność to cecha kolekcji Romantica® Bruk-Bet, na którą składają się dwa formaty pojedynczych płyt (40 × 80 oraz 60 × 60 cm) w ciekawych odcieniach do wyboru. To m.in. neutralne szarości, barwy brązowego dolomitu, antracyt czy subtelne oblicza kremowego dostępne w wykończeniu Color-Mix® o niejednorodnej tonacji.

Prawie jak drewno

Estetyczny potencjał płyt betonowych skrywa się też w powierzchniach Deski Ogrodowej Bruk-Bet. To rozwiązania, które uwolnią od obowiązku intensywnej pielęgnacji, zapewniając odpowiednią trwałość oraz odporność na negatywne czynniki zewnętrzne. Produkty nie chłoną wilgoci, nie sprawiają problemów z utrzymaniem czystości oraz wzmacniają naturalny sznyt tarasu.

Gdzie kupić płyty tarasowe w Turku?

W okolicach Turka płyty tarasowe oraz kostki brukowe znajdziesz je w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Bruk-Bet:

BRUKARSTWO Krzysztof Warzych
Bratuszyn 35 k/Galewa
62-720 Brudzew
tel. 502 299 771, 692 425 134
brukarstwowarzych@wp.pl

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Jak zaaranżować salon o niewielkim metrażu?...

Jak zaaranżować salon o niewielkim metrażu? Sposoby...

30 list.
Cebulki kwiatowe - jak zabezpieczyć je na zimę?

Cebulki kwiatowe - jak zabezpieczyć je na zimę?

28 list.
Krzesła do ogrodu - na jaki materiał postawić?

Krzesła do ogrodu - na jaki materiał postawić?

25 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama