piątek 08 grudnia 2023

Delfiny, Marii, Wirginiusza

reklama

Obowiązkowe fakturowanie elektroniczne już od lipca 2024 r. Przygotuj się na e-faktury już dziś!

Obowiązkowe fakturowanie elektroniczne już od lipca 2024 r. Przygotuj się na e-faktury już dziś!
 

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o VAT, której celem jest wprowadzenie obowiązkowego fakturowania elektronicznego – podała kancelaria prezydenta RP w poniedziałkowym komunikacie.

Kancelaria Prezydenta RP podała w poniedziałek, że Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw. "Zasadniczym celem przedłożonej ustawy jest wprowadzenie obowiązkowego fakturowania elektronicznego, które ma przyczynić się do lepszego zwalczania oszustw związanych z podatkiem VAT i uchylania się od VAT" – podano w komunikacie.

reklama

Jak się przygotować na nadchodzące zmiany? Jak zmienić stary program do faktur na nowoczesne narzędzie online? To proste! Wystarczy rejestracja w programie wFirma i korzystanie z nowoczesnego systemu do faktur online z zaawansowanymi funkcjami!

Korzyści fakturowania online z wFirma, czyli wygodnie i szybko

wFirma to kompleksowy system działający w chmurze, który pozwala na wystawianie faktury online. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze, także dla nowych użytkowników. wFirma posiada wszystkie potrzebne funkcje, które pozwolą przedsiębiorcy na wygodne fakturowanie z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

System wFirma pozwala na szybkie i łatwe wygenerowanie faktury z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, w tym również z urządzeń mobilnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorca ma pełną mobilność działań, a fakturę wystawi z dowolnego miejsca i o każdej porze. Co więcej, system prześle fakturę do kontrahenta lub dzięki integracji z drukarkami fiskalnymi online, wydrukuje paragon.

Program wFirma jest stale dostosowywany do zmian prawnych. Dbając o wysoką jakość użytkowania systemu, doskonalimy rozwiązania wpływające na komfort i wygodę korzystających, dlatego cyklicznie wprowadzamy darmowe aktualizacje oprogramowania.

reklama

Zadbaj o terminowe płatności, czyli miękka windykacja z wFirma

Miękka windykacja w systemie wFirma to funkcja, która pozwala na monitorowanie terminowości wpłat kontrahentów, a w przypadku ewentualnych opóźnień generowanie wezwania do zapłaty poprzez wiadomość e-mail, SMS lub list tradycyjny. Program do faktur online wFirma umożliwia ustawienie wysyłania wiadomości automatycznych z ponagleniem do kontrahentów zwlekających z opłatą wystawionej przez przedsiębiorcę faktury.

Jaki program do wystawiania faktur wybrać?

wFirma to nowoczesny, a zarazem prosty i intuicyjny program do fakturowania i księgowości. Pakiet Faktura online posiada wszelkie funkcje potrzebne przedsiębiorcy, by móc wystawiać faktury on line. Pozwoli na integrację i koordynację działań prowadzonych przez przedsiębiorców z różnych branż, dzięki pozostałym produktom, czyli Księgowość Online, Kadry i Płace oraz Magazyn.

Poznaj więcej funkcji programu wFirma!

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Podobne artykuły
Jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z...

Jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z wirtualnego biura?

30 list.
Program do obiegu dokumentów - jak lepiej...

Program do obiegu dokumentów - jak lepiej zarządzać procesami w firmie?

28 czerw.
Faktoring a minimalizacja ryzyka związanego z...

Faktoring a minimalizacja ryzyka związanego z nieterminowymi...

25 maj.
Kiedy powinniśmy zastanowić się nad...

Kiedy powinniśmy zastanowić się nad stworzeniem nowej strony...

10 lt.
Jak dbać o zaplecze magazynowe w firmie?

Jak dbać o zaplecze magazynowe w firmie?

28-07-2022
Samodzielna księgowość - czym jest i...

Samodzielna księgowość - czym jest i dlaczego warto się nią...

21-02-2022

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama