piątek 29 września 2023

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Ucz się przez całe życie – to się naprawdę opłaca!

Ucz się przez całe życie – to się naprawdę opłaca!
 

Już 120 tysięcy mieszkańców regionu w ostatnich latach zmieniło swoje zawodowe życie przy wsparciu Funduszy Europejskich. Ty też możesz zwiększyć swoje szanse na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Jak unijne dotacje będą nam pomagały w zawodowym rozwoju w najbliższych latach dowiesz się z rozmowy z Barbarą Kwapiszewską, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

O tym, że warto się uczyć przez całe życie przekonuje również Bogumiła Frąckowiak, kierownik Punktu EUROPE DIRECT Poznań, która przybliża ideę Europejskiego Roku Umiejętności. Co to za inicjatywa? Dowiesz się zaglądając tu.

reklama

W nowym wydaniu e-magazynu „Nasz Region” odwiedzamy poznańskie Centrum Integracji Społecznej, w którym członkowie Stowarzyszenia „Pogotowie Społeczne” pomagają mieszkańcom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, wyjść na prostą. Poruszające historie pokazują, że idea ekonomii społecznej ma sens i dla wielu jest drogą do osiągnięcia osobistego i zawodowego sukcesu.

Przyjrzeliśmy się również ciekawym inicjatywom środowiskowym. W Szydłowie powstała unikalna enklawa miododajna. Przestrzeń przyjazna naturze przyciąga mieszkańców i jest wzorcowym przykładem udanej ochrony bioróżnorodności. Z kolei w Witkowie włodarze gminy postawili na niskoemisyjny transport, z którego chętnie korzystają mieszkańcy.

Chcesz wiedzieć, jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Czytaj e-magazyn „Nasz Region” i bądź na bieżąco.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Podobne artykuły
Pantomima

Pantomima "Od ziarenka do bochenka" czyli wyróżnienie dla Makuszaków...

z wczoraj
Legenda polskiego rocka! Jedyny taki koncert -...

Legenda polskiego rocka! Jedyny taki koncert - Marek Piekarczyk w...

z wczoraj
Nie widziałeś niedzielnych inscenizacji w...

Nie widziałeś niedzielnych inscenizacji w Przystani? Spokojnie, będą...

z wczoraj
Zasłużeni dla zdrowia. Ekipa z Turku z...

Zasłużeni dla zdrowia. Ekipa z Turku z odznakami od Ministra Zdrowia

z wczoraj
Kwalifikowane nasiona pszenicy, a jakość plonu

Kwalifikowane nasiona pszenicy, a jakość plonu

27 wrz.
Rękawice nitrylowe, gdzie znajdują zastosowanie?

Rękawice nitrylowe, gdzie znajdują zastosowanie?

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama