sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Turek w chwastach

Jak co roku tak i teraz nasze miasto wypełnia się różnego rodzaju chwastami na ulicach i chodnikach. Są one wszędzie i w centrum miasta i na nowych osiedlach. Inżynieria Miejska nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i zadań, a My mieszkańcy płacimy podatki i mamy prawo domagać się czystości i porządku na terenie naszego miasta. Ale to jest tak, że Burmistrz Antosik zachęca nas do zgłaszania takich zjawisk, a jak się napisze o tym tu w tym kąciku to redakcja nawet nie publikuje tego. Osobiście udam się do Burmistrza na rozmowę aby poruszyć ten problem i wyjaśnić rzekomą cenzurę. Kto i jakim prawem zabrania nam pisać prawdę ? Czyżby podwójne standardy ? W taki sposób nie doczekamy się w Turku aby nasze miasto było czyste i schludne.
autor: Stanislaw Pietrucha

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies