piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

Uczniowie ZST w wojewódzkim finale w unihokeju

Uczniowie ZST w wojewódzkim finale w unihokeju
 

Po zaciętej walce na szczeblu powiatowym i rejonowym, unihokeiści ZST w Turku stanęli przed kolejnym wyzwaniem. W dniach 17-18.03.2016 r. w Swarzędzu odbyły się finałowe rozgrywki, w których uczestniczyło osiem najlepszych drużyn z Wielkopolski, walczących o tytuł mistrza. Tegoroczny turniej charakteryzował się bardzo wysokim poziomem gry. Wszystkie zespoły były świetnie przygotowane, nie było drużyn słabych i przypadkowych.

Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji reprezentanci turkowskiego technikum zajęli ostatecznie czwarte miejsce. To spory sukces, jeśli uwzględnimy fakt, że żaden z zawodników nie jest czynnym zawodnikiem klubowym. Do brązowego medalu zabrakło naprawdę niewiele.

reklama

W skład drużyny ZST weszli: Szymon Gotfryd, Damian Krysztoforski, Adrian Napieraj, Kamil Rokoszewski, Piotr Rosiak, Michał Sztybrych, Szymon Warych, Tomasz Urbankiewicz - bramkarz oraz Jakub Zdych – kapitan. Opiekę trenerską nad drużyną pełnił nauczyciel pełnił Adam Gomółka.

materiał prasowy

Podobne artykuły

W ZST oddali krew. Wsparli koleżankę i kolegę

W ZST oddali krew. Wsparli koleżankę i kolegę

17 wrz.
Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

11 sierp.
Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama