Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »

Brudzew: Kasztelania pokonała Płomień. Wolny Bednarczyka dał 3 punkty

Kibice z Brudzewa i okolic mogli spożytkować część długiego weekendu kibicując swojej drużynie. Tym razem Kasztelania Brudzew zmierzyła się z Płomieniem Nekla.

Mecz w ramach rozgrywek konińskiej klasy okręgowej odbył się w niedzielne popołudnie 30 kwietnia. Kibice, którzy przybyli na stadion przy ul. Piaski, zobaczyli tylko jednego gola. W ostatniej minucie pierwszej połowy rzut wolny skutecznie wyegzekwował Paweł Bendarczyk, trafiając do bramki przyjezdnych. Wynik utrzymał się przez całą drugą połowę i Kasztelania mogła cieszyć się ze zwycięstwa nad Płomieniem Nekla 1:0.

W innym spotkaniu konińskiej klasy okręgowej Sparta Sklejka Orzechowo przegrała z MKS Tur 1921 Turek 1:3.