wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Zgrupowanie kickboxerów z Klubu Striker w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich

Zgrupowanie kickboxerów z Klubu Striker  w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich
 

Od 24 do 27 stycznia bieżącego roku Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie gościł reprezentantów klubu Striker w Turku. Oprócz Naszej 8 osobowej drużyny w zgrupowaniu brały udział kluby z całej Polski. Łącznie w obozie uczestniczyło blisko 80 osób z takich klubów jak: Fighter Nowa Sól, KS „JAĆWING” Gołdap , KS „Egida” Olsztyn, Elitarni Oborniki, BUDOKAN Ukraina, KS „Andy” Siemiatycze.

Barwy Strikera w Turku reprezentowały następujące osoby: Aleksander Kowalczyk, Jakub Baranowski, Kacper Nowak, Patryk Szulc, Szymon Kałużny, Hubert Izydorkiewicz, Michał Mielczarek oraz trener Kamil Więcławek.

reklama

Zgrupowanie było formą przygotowania dla naszych zawodników do startów w prestiżowych turniejach w kraju i poza nim. Wieloletni okres budowania naszej kadry od zera pozwolił dla najlepszych z Nas na start w wielu wydarzeniach sportowych organizowanych z ramienia wielu federacji i związków. Wszystko to by zdobywać największe laury. To trudny sport, tylko najmocniejsi potrafią przetrwać jego trudności. Cały czas prowadzimy nabór do wszystkich grup treningowych. Stwarzamy możliwość treningu sportowego dla najlepszych oraz rekreacyjnego dla wszystkich! Nie każdy musi zostać zawodnikiem ale każdy może trenować w naszym klubie.

W trakcie trwania obozu młodzież oraz dorośli zgłębiali wiedze na temat twardych formuł Kickboxingu jakimi są Muay Thai i K-1, dzieci i kadeci trenowali w formułach lekko-kontaktowych. Naładowani pozytywną energią, nowymi pomysłami na trening wracamy z ciężko przepracowanego zgrupowania. Teraz, pozostaje czekać tylko na efekty.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
Czarny pas dla Kamila Więcławka z Turku.

Czarny pas dla Kamila Więcławka z Turku.

27 st.
Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

9 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama